Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4838230
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
31.400 RON
Profit net
3.705 RON
Capitaluri proprii
6.797 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 45.939 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 94.700 RON | 60.250 RON | 69.074 RON | 80.090 RON | 53.631 RON | 78.702 RON | 78.142 RON | 67.575 RON | 48.780 RON | 51.245 RON | 54.668 RON | 63.019 RON | 62.800 RON | 60.664 RON | 53.960 RON | 60.240 RON | 31.400 RON |
| Profit net | 158 RON | 502 RON | -5.606 RON | 390 RON | 52 RON | 1.274 RON | 25.877 RON | 1.103 RON | 136 RON | -5.834 RON | 8.087 RON | 32.652 RON |
Comparație cu 190 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.705 RON |
| -33.754 RON |
| 6.858 RON |
| 426 RON |
| 3.705 RON |
| Total active | 20.484 RON | 14.615 RON | 9.572 RON | 11.117 RON | 23.068 RON | 25.168 RON | 36.093 RON | 13.515 RON | 12.184 RON | 9.711 RON | 14.431 RON | 47.162 RON | 34.751 RON | 15.508 RON | 13.501 RON | 8.231 RON | 8.788 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.808 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 18.676 RON | 14.615 RON | 9.572 RON | 11.117 RON | 23.068 RON | 25.168 RON | 36.093 RON | 13.515 RON | 12.184 RON | 9.711 RON | 14.431 RON | 47.162 RON | 34.751 RON | 15.508 RON | 13.501 RON | 8.231 RON | 8.788 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.981 RON | 11.484 RON | 5.878 RON | 6.268 RON | 6.320 RON | 7.594 RON | 33.471 RON | 9.226 RON | 9.362 RON | 3.528 RON | 11.615 RON | 44.267 RON | 29.562 RON | -4.192 RON | 2.665 RON | 3.092 RON | 6.797 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.503 RON | 3.131 RON | 3.694 RON | 5.969 RON | 17.868 RON | 22.320 RON | 2.622 RON | 4.289 RON | 2.822 RON | 6.183 RON | 2.816 RON | 2.895 RON | 5.189 RON | 19.700 RON | 10.836 RON | 5.139 RON | 1.991 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|