Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19017240
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
228.323 RON
Profit net
23.579 RON
Capitaluri proprii
-247.476 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 197.717 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 127.454 RON | 107.741 RON | 115.613 RON | 88.036 RON | 84.475 RON | 77.485 RON | 105.533 RON | 128.521 RON | 141.237 RON | 109.965 RON | 118.013 RON | 138.316 RON | 170.296 RON | 189.839 RON | 169.031 RON | 201.623 RON | 228.323 RON |
| Profit net | 1.136 RON | -14.861 RON | -17.743 RON | -40.119 RON | -23.546 RON | -8.144 RON | 4.322 RON | 4.683 RON | 321 RON | -21.256 RON |
Comparație cu 63 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -42.172 RON |
| -23.633 RON |
| -14.577 RON |
| 1.807 RON |
| -38.340 RON |
| -21.510 RON |
| 23.579 RON |
| Total active | 85.996 RON | 121.866 RON | 94.361 RON | 58.186 RON | 27.102 RON | 21.619 RON | 19.224 RON | 21.840 RON | 20.274 RON | 18.609 RON | 14.465 RON | 24.658 RON | 27.654 RON | 168.166 RON | 163.181 RON | 150.793 RON | 133.418 RON |
|---|
| Active imobilizate | 19.814 RON | 62.415 RON | 48.018 RON | 33.620 RON | 17.206 RON | 5.163 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 298 RON | 159 RON |
|---|
| Active circulante | 66.182 RON | 59.451 RON | 46.343 RON | 24.566 RON | 9.896 RON | 16.456 RON | 19.224 RON | 21.840 RON | 20.274 RON | 18.609 RON | 14.465 RON | 24.658 RON | 27.654 RON | 168.166 RON | 163.181 RON | 150.495 RON | 133.259 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -16.935 RON | -31.797 RON | -49.540 RON | -89.112 RON | -112.658 RON | -120.802 RON | -116.480 RON | -111.797 RON | -111.477 RON | -132.734 RON | -174.906 RON | -198.539 RON | -213.116 RON | -211.206 RON | -249.545 RON | -271.055 RON | -247.476 RON |
|---|
| Datorii totale | 102.931 RON | 153.663 RON | 143.901 RON | 147.298 RON | 139.760 RON | 142.421 RON | 135.704 RON | 133.637 RON | 131.751 RON | 151.343 RON | 189.371 RON | 223.197 RON | 240.770 RON | 379.372 RON | 412.726 RON | 421.848 RON | 380.894 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 2 |
|---|