Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4656220
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MĂNĂILĂ GHEORGHE
Prin: MĂNĂILĂ GHEORGHE
Prin: MĂNĂILĂ GHEORGHE
Prin: MĂNĂILĂ GHEORGHE
Prin: MĂNĂILĂ GHEORGHE
Prin: MĂNĂILĂ GHEORGHE
Prin: MĂNĂILĂ GHEORGHE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
95.966 RON
Profit net
8.961 RON
Capitaluri proprii
21.716 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 121.057 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 61.981 RON | 71.699 RON | 76.289 RON | 72.104 RON | 74.839 RON | 91.553 RON | 91.237 RON | 104.836 RON | 115.671 RON | 111.960 RON | 116.233 RON | 88.790 RON | 114.932 RON | 101.065 RON | 114.888 RON | 116.022 RON | 95.966 RON |
| Profit net | 2.783 RON | 7.192 RON | 10.917 RON | 8.483 RON | -3.841 RON | 6.075 RON | 4.113 RON | 5.718 RON | 4.832 RON | 286 RON | -4.061 RON | -3.101 RON |
Comparație cu 63 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -9.864 RON |
| 8.429 RON |
| -1.811 RON |
| 5.018 RON |
| 8.961 RON |
| Total active | 55.309 RON | 56.668 RON | 53.781 RON | 59.668 RON | 56.314 RON | 62.673 RON | 68.521 RON | 66.643 RON | 68.416 RON | 69.635 RON | 64.034 RON | 71.191 RON | 63.618 RON | 66.470 RON | 74.795 RON | 76.623 RON | 85.714 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.500 RON | 3.062 RON | 2.625 RON | 2.187 RON | 1.749 RON | 1.312 RON | 874 RON | 437 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 51.809 RON | 53.606 RON | 51.156 RON | 57.481 RON | 54.565 RON | 61.361 RON | 67.647 RON | 66.206 RON | 68.416 RON | 69.635 RON | 64.034 RON | 71.191 RON | 63.618 RON | 66.470 RON | 74.795 RON | 76.623 RON | 85.714 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 31.102 RON | 38.293 RON | 49.210 RON | 57.693 RON | 53.187 RON | 59.262 RON | 63.375 RON | 12.829 RON | 17.661 RON | 17.946 RON | 13.885 RON | 10.784 RON | 1.119 RON | 9.548 RON | 7.738 RON | 12.755 RON | 21.716 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.207 RON | 18.375 RON | 4.571 RON | 1.975 RON | 3.127 RON | 3.411 RON | 5.146 RON | 53.814 RON | 50.755 RON | 51.689 RON | 50.149 RON | 60.407 RON | 62.499 RON | 56.922 RON | 67.057 RON | 63.868 RON | 63.998 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|