Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 oct. 2025 și 23 oct. 2025.
Servicii privind organizarea unei excursii școlare culturale în Bucovina PNRAS
Servicii privind organizarea unei excursii școlare culturale în Maramureș PNRAS
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20177156
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.561.121 RON
Profit net
162.837 RON
Capitaluri proprii
284.033 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.375.324 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 705.936 RON | 769.991 RON | 1.154.619 RON | 1.095.296 RON | 783.003 RON | 608.794 RON | 795.073 RON | 454.088 RON | 810.894 RON | 889.309 RON | 37.148 RON | 511.607 RON | 1.290.337 RON | 1.197.886 RON | 1.513.012 RON | 2.561.121 RON |
| Profit net | 12.485 RON | -23.069 RON | 23.337 RON | 16.881 RON | 6.436 RON | 1.197 RON | 2.883 RON | 2.153 RON | 3.470 RON | 1.779 RON | -59.528 RON | 24.358 RON | 109.211 RON | 21.550 RON |
Comparație cu 38 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 24.332 RON |
| 162.837 RON |
| Total active | 26.793 RON | 6.669 RON | 30.888 RON | 27.650 RON | 16.682 RON | 17.297 RON | 28.981 RON | 47.068 RON | 35.800 RON | 74.513 RON | 73.723 RON | 267.164 RON | 165.221 RON | 128.183 RON | 118.898 RON | 313.398 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 26.793 RON | 6.669 RON | 30.888 RON | 27.650 RON | 16.682 RON | 17.297 RON | 28.981 RON | 47.068 RON | 35.800 RON | 74.513 RON | 73.723 RON | 267.164 RON | 165.221 RON | 128.183 RON | 118.898 RON | 313.398 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.570 RON | -6.499 RON | 16.837 RON | 33.719 RON | 40.155 RON | 41.352 RON | 44.236 RON | 46.389 RON | 49.858 RON | 56.829 RON | -2.699 RON | 21.659 RON | 130.870 RON | 152.420 RON | 176.752 RON | 284.033 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.223 RON | 13.168 RON | 14.051 RON | 9.726 RON | 10.699 RON | 1.134 RON | 3.844 RON | 3.515 RON | 8.262 RON | 17.684 RON | 21.431 RON | 30.537 RON | 26.559 RON | 43.763 RON | 11.301 RON | 50.127 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|