Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34415274
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PÉTER ISTVÁN
Prin: PÉTER ISTVÁN
Prin: PÉTER ISTVÁN
Prin: PÉTER ISTVÁN
Prin: PÉTER ISTVÁN
Prin: PÉTER ISTVÁN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.763.934 RON
Profit net
167.055 RON
Capitaluri proprii
167.295 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.874.580 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 176.376 RON | 219.600 RON | 212.991 RON | 212.600 RON | 298.231 RON | — | 225.000 RON | 339.405 RON | 233.171 RON | 2.311.645 RON | 2.763.934 RON |
| Profit net | 85 RON | 1.150 RON | 796 RON | 10.419 RON | 3.680 RON | -8.499 RON | 5.348 RON | 18.990 RON | 13.900 RON | 131.166 RON | 167.055 RON |
| Total active | 5.615 RON | 78.402 RON | 47.157 RON | 167.810 RON | 18.465 RON | 668 RON | 22.157 RON | 32.170 RON | 374.062 RON | 161.202 RON | 518.467 RON |
Comparație cu 38 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 572 RON |
| 572 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 504 RON |
| Active circulante | 5.043 RON | 77.830 RON | 47.157 RON | 167.810 RON | 18.465 RON | 668 RON | 22.157 RON | 32.170 RON | 374.062 RON | 161.202 RON | 517.963 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 285 RON | 1.435 RON | 2.231 RON | 12.651 RON | 16.331 RON | 7.832 RON | 13.180 RON | 32.170 RON | 46.070 RON | 177.236 RON | 167.295 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.330 RON | 126.564 RON | 44.926 RON | 155.159 RON | 2.134 RON | 172.109 RON | 8.977 RON | 0 RON | 327.992 RON | 282.147 RON | 352.699 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 |
|---|