Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25455083
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZASZ BALIND
Prin: SZASZ BALIND
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
310.396 RON
Profit net
95.884 RON
Capitaluri proprii
296.014 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 239.540 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 76.616 RON | 108.687 RON | 105.158 RON | 90.709 RON | 99.636 RON | 96.595 RON | 93.897 RON | 114.580 RON | 174.965 RON | 111.081 RON | 113.410 RON | 132.758 RON | 144.564 RON | 152.309 RON | 228.324 RON | 272.671 RON | 310.396 RON |
| Profit net | 2.614 RON | 10.271 RON | -29.797 RON | -7.090 RON | -8.269 RON | 10.525 RON | 18.098 RON | 14.322 RON | 6.297 RON | -1.889 RON | 362 RON |
Comparație cu 370 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.178 RON |
| 26.942 RON |
| 15.684 RON |
| 98.803 RON |
| 100.604 RON |
| 95.884 RON |
| Total active | 7.984 RON | 18.287 RON | 16.190 RON | 5.910 RON | 1.392 RON | 1.012 RON | 11.641 RON | 10.487 RON | 10.763 RON | 10.681 RON | 11.512 RON | 20.329 RON | 33.533 RON | 30.143 RON | 109.930 RON | 219.062 RON | 314.735 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 3.219 RON | 2.156 RON | 1.093 RON | 455 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 7.984 RON | 15.068 RON | 14.034 RON | 4.817 RON | 937 RON | 1.012 RON | 11.641 RON | 10.487 RON | 10.763 RON | 10.681 RON | 11.512 RON | 20.329 RON | 33.533 RON | 30.143 RON | 109.930 RON | 219.062 RON | 314.735 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.814 RON | 10.471 RON | -29.597 RON | -36.687 RON | -44.964 RON | -34.438 RON | -16.340 RON | -2.019 RON | 4.278 RON | 2.229 RON | 2.591 RON | 10.769 RON | 28.011 RON | 22.724 RON | 99.527 RON | 200.131 RON | 296.014 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.170 RON | 7.816 RON | 5.787 RON | 5.668 RON | 46.356 RON | 35.450 RON | 27.981 RON | 12.506 RON | 6.485 RON | 8.452 RON | 8.921 RON | 9.560 RON | 5.522 RON | 7.419 RON | 10.403 RON | 18.931 RON | 18.721 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 4 | 5 | 6 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
|---|