Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26736974
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BRATU MANUEL-STELUŞ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
224.647 RON
Profit net
4.148 RON
Capitaluri proprii
237.438 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 144.275 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 95.660 RON | 117.990 RON | 139.292 RON | 177.251 RON | 152.572 RON | 45.470 RON | 35.399 RON | 40.470 RON | 50.306 RON | 40.341 RON | 18.097 RON | 0 RON | — | 345.153 RON | 136.129 RON | 224.647 RON |
| Profit net | 17.583 RON | 56.444 RON | 64.866 RON | 98.781 RON | 82.018 RON | 3.972 RON | -6.590 RON | -19.085 RON | -4.525 RON | -19.296 RON | -33.823 RON | -5.910 RON | -6.171 RON |
Comparație cu 34 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.578 RON |
| 249 RON |
| 4.148 RON |
| Total active | 167.686 RON | 152.968 RON | 217.850 RON | 314.283 RON | 377.550 RON | 349.686 RON | 351.703 RON | 342.008 RON | 361.987 RON | 355.623 RON | 306.662 RON | 306.363 RON | 668.603 RON | 815.391 RON | 619.313 RON | 495.284 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 13.220 RON | 13.619 RON | 13.619 RON | — | — | — | — | — | — | 258.350 RON | 174.561 RON | 90.772 RON |
|---|
| Active circulante | 167.686 RON | 152.968 RON | 217.850 RON | 314.283 RON | 364.330 RON | 336.067 RON | 338.084 RON | 342.008 RON | 361.987 RON | 355.623 RON | 306.662 RON | 306.363 RON | 668.603 RON | 557.041 RON | 444.752 RON | 404.512 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 17.783 RON | 74.227 RON | 139.093 RON | 237.874 RON | 319.892 RON | 323.864 RON | 317.274 RON | 298.189 RON | 293.664 RON | 274.368 RON | 240.545 RON | 234.634 RON | 228.463 RON | 233.042 RON | 233.290 RON | 237.438 RON |
|---|
| Datorii totale | 149.903 RON | 78.741 RON | 78.757 RON | 76.409 RON | 57.658 RON | 25.822 RON | 34.429 RON | 43.819 RON | 68.323 RON | 81.255 RON | 66.117 RON | 71.729 RON | 440.140 RON | 582.349 RON | 386.023 RON | 257.846 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — |
|---|