Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/27079171
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
593.257 RON
Profit net
42.833 RON
Capitaluri proprii
389.206 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 924.765 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|
Comparație cu 40 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 26), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 108.454 RON | 423.387 RON | 524.194 RON | 534.677 RON | 558.065 RON | 628.629 RON | 641.667 RON | 735.294 RON | 897.311 RON | 929.244 RON | 927.479 RON | 988.235 RON | 1.235.583 RON | 549.451 RON | 484.577 RON | 593.257 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 1.381 RON | 24.015 RON | 30.704 RON | 9.754 RON | 19.871 RON | 32.594 RON | 22.934 RON | 16.427 RON | 42.390 RON | 52.858 RON | 49.688 RON | 62.668 RON | 76.628 RON | 35.945 RON | 30.553 RON | 42.833 RON |
| Total active | 91.586 RON | 87.647 RON | 122.815 RON | 113.087 RON | 152.588 RON | 176.955 RON | 202.824 RON | 161.956 RON | 136.464 RON | 168.830 RON | 225.446 RON | 309.713 RON | 455.126 RON | 369.662 RON | 404.031 RON | 470.425 RON |
| Active circulante | 91.586 RON | 87.647 RON | 122.815 RON | 113.087 RON | 152.588 RON | 176.955 RON | 202.824 RON | 161.956 RON | 136.464 RON | 168.830 RON | 225.446 RON | 309.713 RON | 455.126 RON | 369.662 RON | 404.031 RON | 470.425 RON |
| Capitaluri proprii | 2.381 RON | 26.396 RON | 57.101 RON | 66.855 RON | 21.529 RON | 54.123 RON | 77.057 RON | 92.826 RON | 43.390 RON | 96.258 RON | 145.946 RON | 208.613 RON | 285.242 RON | 321.188 RON | 351.741 RON | 389.206 RON |
| Datorii totale | 89.205 RON | 61.251 RON | 65.714 RON | 46.232 RON | 131.059 RON | 122.832 RON | 125.767 RON | 69.130 RON | 93.074 RON | 72.572 RON | 79.500 RON | 101.100 RON | 115.546 RON | 44.954 RON | 48.770 RON | 69.829 RON |
| Număr mediu salariați | 18 | 15 | 20 | 19 | 20 | 19 | 17 | 19 | 19 | 19 | 17 | 16 | 17 | 10 | 7 | 7 |