Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27241760
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STUPARU DAN
Prin: STUPARU DAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.350.634 RON
Profit net
76.846 RON
Capitaluri proprii
938.601 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.488.259 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.925 RON | 12.170 RON | 10.655 RON | 22.720 RON | 58.051 RON | 158.743 RON | 161.385 RON | 275.868 RON | 635.662 RON | 1.066.420 RON | 256.640 RON | 723.620 RON | 1.447.510 RON | 1.394.488 RON | 1.379.845 RON | 1.350.634 RON |
| Profit net | -1.388 RON | -3.157 RON | -767 RON | -995 RON | -7.356 RON | -4.695 RON | 4.671 RON | 43.452 RON | 196.898 RON | 316.545 RON | -92.384 RON | 51.579 RON |
Comparație cu 720 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 297.470 RON |
| 147.687 RON |
| 113.995 RON |
| 76.846 RON |
| Total active | 40.102 RON | 48.112 RON | 48.779 RON | 74.007 RON | 188.662 RON | 223.198 RON | 342.724 RON | 574.011 RON | 463.198 RON | 757.126 RON | 747.494 RON | 784.095 RON | 1.116.349 RON | 998.828 RON | 1.087.823 RON | 1.162.258 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 39.000 RON | 86.458 RON | 219.996 RON | 190.345 RON | 199.348 RON | 172.168 RON |
|---|
| Active circulante | 40.102 RON | 48.112 RON | 48.779 RON | 74.007 RON | 188.662 RON | 223.198 RON | 342.724 RON | 574.011 RON | 463.198 RON | 757.126 RON | 708.494 RON | 697.637 RON | 896.353 RON | 808.483 RON | 888.475 RON | 990.090 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.188 RON | -4.345 RON | -5.112 RON | -6.107 RON | -13.463 RON | -18.158 RON | -13.487 RON | 29.964 RON | 226.862 RON | 543.407 RON | 451.024 RON | 502.603 RON | 800.073 RON | 747.760 RON | 861.755 RON | 938.601 RON |
|---|
| Datorii totale | 41.290 RON | 52.457 RON | 53.891 RON | 80.114 RON | 202.125 RON | 241.356 RON | 356.211 RON | 544.047 RON | 236.336 RON | 213.719 RON | 296.470 RON | 293.740 RON | 329.184 RON | 283.351 RON | 261.521 RON | 280.944 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 6 | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | 7 |
|---|