Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27964598
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
628.643 RON
Profit net
125.565 RON
Capitaluri proprii
3.560 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 480.683 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 45.658 RON | 36.695 RON | 41.064 RON | 130.345 RON | 178.130 RON | 116.420 RON | 160.468 RON | 299.867 RON | 110.438 RON | 70.770 RON | 267.384 RON | 413.880 RON | 305.092 RON | 460.536 RON | 628.643 RON |
| Profit net | -18.062 RON | -25.316 RON | -31.078 RON | -10.800 RON | 6.248 RON | -26.955 RON | -28.789 RON | -11.782 RON | -32.569 RON | -51.729 RON | 30.078 RON | 47.336 RON | -21.886 RON |
Comparație cu 4654 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 53.098 RON |
| 125.565 RON |
| Total active | 4.154 RON | 5.199 RON | 7.093 RON | 4.886 RON | 11.893 RON | 20.587 RON | 13.019 RON | 7.712 RON | 7.199 RON | 14.367 RON | 10.965 RON | 24.657 RON | 76.895 RON | 124.905 RON | 173.782 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.194 RON | 708 RON | 177 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.246 RON | 3.416 RON | 2.329 RON |
|---|
| Active circulante | 2.960 RON | 4.491 RON | 6.916 RON | 4.886 RON | 11.893 RON | 20.587 RON | 13.019 RON | 7.712 RON | 7.199 RON | 14.367 RON | 10.965 RON | 24.657 RON | 69.649 RON | 121.489 RON | 171.453 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -17.862 RON | -43.178 RON | -74.256 RON | -85.055 RON | -78.807 RON | -105.762 RON | -134.551 RON | -146.332 RON | -178.902 RON | -230.630 RON | -200.552 RON | -153.217 RON | -175.103 RON | -122.005 RON | 3.560 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.066 RON | 50.427 RON | 83.399 RON | 94.042 RON | 96.651 RON | 130.623 RON | 154.812 RON | 158.686 RON | 190.844 RON | 252.111 RON | 218.934 RON | 185.356 RON | 259.799 RON | 255.885 RON | 180.094 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|