Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 nov. 2018 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 62 atribuiri.
Pasmanterie
pachet tesaturi
tesaturi
pachet tesaturi
Tesaturi
pachet tesaturi
Pasmanterie
Articole textile
Materiale textile
Pasmanterie
Articole textile
Materiale textile si articole conexe
Pachet pasmanterie
Pachet nasturi
Pachet TESATURI
Tesaturi
Tesaturi
Tesaturi - costume premiera spectacol Teroare
Tesaturi
Tesaturi
Pachet tesaturi
Tesaturi
Material textil
Umbrele
Tesaturi
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35031298
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SHARBEK RAZAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.135.926 RON
Profit net
288.053 RON
Capitaluri proprii
348.241 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.232.358 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.035 RON | 36.246 RON | 21.166 RON | 195.241 RON | 406.646 RON | 599.260 RON | 794.957 RON | 808.554 RON | 724.902 RON | 968.422 RON | 1.135.926 RON |
| Profit net | 1.007 RON | -17.645 RON | -2.675 RON | 13.893 RON | 71.454 RON | 191.868 RON | 330.583 RON | 317.706 RON | 246.455 RON | 371.953 RON | 288.053 RON |
| Total active | 9.671 RON | 31.016 RON | 29.003 RON | 182.159 RON | 201.108 RON | 384.535 RON | 520.394 RON | 691.927 RON | 463.735 RON | 685.977 RON | 833.647 RON |
Comparație cu 4654 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 195 RON | 422 RON | 167.626 RON |
|---|
| Active circulante | 9.671 RON | 31.016 RON | 29.003 RON | 182.159 RON | 201.108 RON | 384.535 RON | 520.394 RON | 691.927 RON | 463.540 RON | 685.555 RON | 666.021 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.007 RON | -15.638 RON | -18.313 RON | -4.419 RON | 67.034 RON | 193.068 RON | 346.863 RON | 384.569 RON | 251.174 RON | 373.717 RON | 348.241 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.664 RON | 46.654 RON | 47.316 RON | 186.578 RON | 134.074 RON | 191.467 RON | 173.531 RON | 307.358 RON | 212.561 RON | 323.361 RON | 486.014 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|