Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 dec. 2016 și 5 sept. 2017.
Executare lucrari de reparatii curente
Lucrari de reparatie,finisare,varuit
Execut reparatii si vopsire suprafete cu vopsea de calitate
Lucrari de reparatii sistem pluvial si montaj accesorii acoperis
Reparatii curente la Scoala Tarlesti
Montare accesorii acoperis Scoala Valea Plopului, comuna Posesti
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28082019
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
589.892 RON
Profit net
42.493 RON
Capitaluri proprii
997.960 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 512.424 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 429.465 RON | 431.632 RON | 453.873 RON | 481.106 RON | 363.639 RON | 304.774 RON | 563.643 RON | 446.548 RON | 589.892 RON |
| Profit net | 336.028 RON | 227.666 RON | 125.255 RON | 84.537 RON | 40.949 RON | 70.722 RON | 61.567 RON | 8.443 RON | 42.493 RON |
| Total active | 339.546 RON | 587.989 RON | 733.878 RON | 797.906 RON | 834.047 RON | 1.027.690 RON | 1.107.652 RON | 1.407.322 RON | 1.648.822 RON |
| Active imobilizate | 145 RON | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 299 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2019.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 339.401 RON | 587.989 RON | 733.878 RON | 797.906 RON | 834.047 RON | 1.027.690 RON | 1.107.652 RON | 1.407.322 RON | 1.648.822 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 336.328 RON | 563.994 RON | 689.249 RON | 773.786 RON | 814.735 RON | 885.457 RON | 947.024 RON | 955.467 RON | 997.960 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.218 RON | 23.995 RON | 44.629 RON | 24.120 RON | 19.312 RON | 142.233 RON | 160.628 RON | 451.855 RON | 650.862 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 4 | 2 | 3 | 4 | 3 | 4 | 5 | 5 |
|---|