Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33284464
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
392.206 RON
Profit net
202.222 RON
Capitaluri proprii
202.472 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 342.769 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 320.791 RON | 309.675 RON | 83.332 RON | 78.345 RON | 67.227 RON | 298.678 RON | 298.030 RON | 293.365 RON | 296.763 RON | 295.968 RON | 299.920 RON | 392.206 RON |
| Profit net | 141.502 RON | 63.252 RON | -13.978 RON | 3.509 RON | 3.912 RON | 183.919 RON | 179.170 RON | 163.449 RON | 69.519 RON | 162.763 RON | 90.172 RON | 202.222 RON |
| Total active | 187.731 RON | 244.440 RON | 47.092 RON | 64.368 RON | 56.514 RON | 267.132 RON | 392.441 RON | 363.451 RON |
Comparație cu 452 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 318.091 RON |
| 185.333 RON |
| 141.037 RON |
| 330.455 RON |
| Active imobilizate | — | 2.107 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 187.731 RON | 242.333 RON | 47.092 RON | 64.368 RON | 56.514 RON | 267.132 RON | 392.441 RON | 363.451 RON | 318.091 RON | 185.333 RON | 141.037 RON | 330.455 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 141.702 RON | 204.954 RON | -3.387 RON | 122 RON | 4.034 RON | 187.953 RON | 367.122 RON | 350.267 RON | 261.891 RON | 163.013 RON | 91.330 RON | 202.472 RON |
|---|
| Datorii totale | 46.029 RON | 39.486 RON | 50.479 RON | 64.246 RON | 52.480 RON | 79.179 RON | 25.319 RON | 13.184 RON | 56.200 RON | 22.320 RON | 49.707 RON | 127.983 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 |
|---|