Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 7 iun. 2017 și 4 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 100 atribuiri.
Evaluare la securitate fizica a unui punct de lucru - Scoala Gimnaziala Stefan Barsanescu Iasi
Proiect tehnic de securitate si suport tehnic în vederea întocmirii planului de paza
Evaluare la securitate fizica a unui punct de lucru - G.P.N. 13
Suport tehnic în vederea întocmirii planului de paza
Evaluare la securitate fizica sediu social
ACHIZITIE EVALUARE LA SECURITATE FIZICA EVENIMENT SI SUPORT TEHNIC IN VEDEREA INTOCMIRII PLAN PAZA
Evaluare la securitate fizica sediu social Ateneul National din Iasi si Cinema Victoria
Achizitie publica de servicii realizare raport de analiza la securitatea fizica
Servicii privind analiza de risc la securitate fizica
Proiect tehnic de securitate ATENEU
Proiect tehnic de securitate
Achiziție sericii de evaluare la securitate fizica sediu social
Evaluare la securitate fizica eveniment si suport tehnic plan. de paza Revelionul Iesenilor
PROIECT TEHNIC SECURITATE SISTEM SUPRAVEGHERE ATELIER
PROIECT TEHNIC SECURITATE SCOALA GIMNAZIALA DR PETRU BRANZEI JIGORENI
PROIECT TEHNIC SECURITATE
Evaluare la securitate fizica eveniment si suport tehnic Sarbatorile Iasului 2025
Achizitie publica de servicii actualizare raport de analiza la securitatea fizica pentru un obiectiv
Evaluare la securitate fizica eveniment si consultanta in vederea intocmirii planului de paza
AchizițEvaluare la securitate fizica eveniment si consultanta plande paza, MAGIA SERII 2025
Evaluare la securitate fizica FESTIVALUL STRAZII LAPUSNEANU 2025
Evaluare la securitate fizica sediu liceu
servicii de intocmire analiza de risc la securitate fizica pentru cladire
Evaluare la securitate fizica eveniment si consultanta in vederea intocmirii planului de paza
Evaluare la securitate fizica a unui punct de lucru
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28752879
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.327.903 RON
Profit net
329.170 RON
Capitaluri proprii
553.447 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 783.056 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 9.174 RON | 15.769 RON | 34.436 RON | 41.436 RON | 45.375 RON | 93.046 RON | 158.759 RON | 173.047 RON | 186.474 RON | 329.661 RON | 331.680 RON | 422.449 RON | 638.257 RON | 1.327.903 RON |
| Profit net | 1.454 RON | 273 RON | -4.117 RON | -6.871 RON | -5.580 RON | 64.819 RON | 118.677 RON | 90.038 RON | 107.933 RON | 194.482 RON | 137.711 RON | 224.962 RON | 181.493 RON | 329.170 RON |
| Total active | 5.349 RON |
Comparație cu 45 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.833 RON |
| 19.261 RON |
| 24.663 RON |
| 18.423 RON |
| 92.622 RON |
| 213.179 RON |
| 276.785 RON |
| 358.381 RON |
| 598.553 RON |
| 712.319 RON |
| 726.513 RON |
| 856.528 RON |
| 1.233.783 RON |
| Active imobilizate | 642 RON | — | 1.556 RON | 581 RON | — | — | — | — | — | 2.819 RON | 43.365 RON | 4.000 RON | 1.600 RON | — |
|---|
| Active circulante | 4.707 RON | 20.833 RON | 17.705 RON | 24.082 RON | 18.423 RON | 92.622 RON | 213.179 RON | 276.785 RON | 358.381 RON | 595.734 RON | 668.954 RON | 722.513 RON | 854.928 RON | 1.233.783 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.654 RON | 1.927 RON | -2.190 RON | -9.061 RON | -14.067 RON | 50.752 RON | 169.429 RON | 208.915 RON | 108.133 RON | 453.913 RON | 483.691 RON | 569.459 RON | 361.988 RON | 553.447 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.695 RON | 18.906 RON | 21.451 RON | 33.724 RON | 32.490 RON | 41.870 RON | 43.750 RON | 67.870 RON | 250.248 RON | 144.640 RON | 228.628 RON | 157.054 RON | 494.540 RON | 680.336 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
|---|