Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28808724
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
480.367 RON
Profit net
262.086 RON
Capitaluri proprii
262.326 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 433.531 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 49.136 RON | 139.947 RON | 166.779 RON | 158.197 RON | 134.343 RON | 178.116 RON | 145.226 RON | 204.253 RON | 288.031 RON | 222.601 RON | 320.520 RON | 327.655 RON | 451.968 RON | 480.367 RON |
| Profit net | 22.954 RON | 61.784 RON | 72.658 RON | 69.522 RON | 40.479 RON | 63.277 RON | 38.010 RON | 98.762 RON | 122.395 RON | 91.841 RON | 146.557 RON | 152.623 RON | 205.807 RON | 262.086 RON |
| Total active | 110.633 RON | 155.329 RON |
Comparație cu 90 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 163.339 RON |
| 206.778 RON |
| 247.479 RON |
| 282.643 RON |
| 213.304 RON |
| 283.767 RON |
| 446.900 RON |
| 414.109 RON |
| 470.764 RON |
| 627.715 RON |
| 690.356 RON |
| 683.610 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 110.633 RON | 155.329 RON | 163.339 RON | 206.778 RON | 247.479 RON | 282.643 RON | 213.304 RON | 283.767 RON | 446.900 RON | 414.109 RON | 470.764 RON | 627.715 RON | 690.356 RON | 683.610 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.154 RON | 62.024 RON | 134.681 RON | 204.203 RON | 244.682 RON | 141.480 RON | 179.490 RON | 278.252 RON | 441.275 RON | 411.116 RON | 465.832 RON | 618.457 RON | 671.641 RON | 262.326 RON |
|---|
| Datorii totale | 87.479 RON | 93.305 RON | 28.658 RON | 2.575 RON | 2.797 RON | 141.163 RON | 33.814 RON | 5.515 RON | 5.625 RON | 2.993 RON | 4.932 RON | 9.258 RON | 18.715 RON | 421.284 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|