Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29542395
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ŞOIMA RALUCA MIOARA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
549.139 RON
Profit net
200.523 RON
Capitaluri proprii
375.749 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 319.472 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 5.851 RON | 110.674 RON | 217.436 RON | 282.720 RON | 68.265 RON | 179.896 RON | 200.791 RON | 104.102 RON | 99.139 RON | 158.703 RON | 140.497 RON | 265.077 RON | 549.139 RON |
| Profit net | -5.952 RON | -2.716 RON | 40.539 RON | 51.546 RON | 76.471 RON | 17.945 RON | 23.395 RON | 64.370 RON | 19.371 RON | 65.224 RON | 53.617 RON | 44.075 RON | 77.224 RON | 200.523 RON |
| Total active | 8.676 RON | 55.781 RON |
Comparație cu 90 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 239.284 RON |
| 458.924 RON |
| 571.967 RON |
| 532.702 RON |
| 528.330 RON |
| 543.253 RON |
| 530.000 RON |
| 585.617 RON |
| 642.084 RON |
| 682.569 RON |
| 761.137 RON |
| 893.848 RON |
| Active imobilizate | 8.476 RON | 8.476 RON | 4.452 RON | 2.226 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 200 RON | 47.305 RON | 234.832 RON | 456.698 RON | 571.967 RON | 532.702 RON | 528.330 RON | 543.253 RON | 530.000 RON | 585.617 RON | 642.084 RON | 682.569 RON | 761.137 RON | 893.848 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.752 RON | -8.468 RON | 32.071 RON | 83.616 RON | 76.711 RON | 94.656 RON | 118.051 RON | 182.421 RON | 201.792 RON | 267.016 RON | 53.857 RON | 97.932 RON | 175.156 RON | 375.749 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.428 RON | 64.249 RON | 207.213 RON | 375.308 RON | 495.256 RON | 438.046 RON | 410.279 RON | 360.832 RON | 328.406 RON | 318.819 RON | 588.227 RON | 584.637 RON | 585.981 RON | 518.099 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|