Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29053569
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-31.
Cifră de afaceri
1.074.001 RON
Profit net
46.633 RON
Capitaluri proprii
2.355 RON
Număr mediu salariați
11
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.036.216 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.827 RON | 337.435 RON | 335.332 RON | 347.028 RON | 377.431 RON | 399.836 RON | 427.399 RON | 1.436.888 RON | 900.489 RON | 482.029 RON | 568.848 RON | 624.126 RON | 825.645 RON | 859.343 RON | 1.074.001 RON |
| Profit net | 3.820 RON | 42.582 RON | 45.089 RON | 39.240 RON | 36.087 RON | 38.245 RON | 31.868 RON | 75.545 RON | 18.674 RON | 26.770 RON | 24.616 RON | 29.456 RON | 51.785 RON | -44.519 RON | 46.633 RON |
Comparație cu 146 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 33.772 RON |
| 81.182 RON |
| 90.267 RON |
| 80.979 RON |
| 81.213 RON |
| 81.992 RON |
| 104.676 RON |
| 275.665 RON |
| 76.936 RON |
| 76.101 RON |
| 79.974 RON |
| 88.091 RON |
| 130.656 RON |
| 67.912 RON |
| 103.238 RON |
| Active imobilizate | 432 RON | 0 RON | — | — | — | — | 36.443 RON | 28.903 RON | 21.363 RON | 13.823 RON | 6.283 RON | 0 RON | 0 RON | 50.036 RON | 39.502 RON |
|---|
| Active circulante | 33.340 RON | 81.182 RON | 90.267 RON | 80.979 RON | 81.213 RON | 81.992 RON | 68.233 RON | 246.762 RON | 55.573 RON | 62.278 RON | 73.691 RON | 88.091 RON | 130.656 RON | 17.876 RON | 63.736 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.020 RON | 42.782 RON | 45.329 RON | 39.480 RON | 36.327 RON | 38.485 RON | 32.108 RON | 75.785 RON | 18.914 RON | 27.010 RON | 24.856 RON | 29.696 RON | 52.025 RON | -44.279 RON | 2.355 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.752 RON | 38.400 RON | 44.938 RON | 41.499 RON | 44.886 RON | 43.507 RON | 72.568 RON | 199.880 RON | 58.022 RON | 49.091 RON | 55.118 RON | 58.395 RON | 78.631 RON | 112.191 RON | 100.883 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 12 | 12 | 11 | 12 | 11 | 11 | 10 | 29 | 20 | 11 | 10 | 11 | 11 | 11 | 11 |
|---|