Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

MI

MACOCRYS INVEST SRL

Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
31470924
Nr. reg.
J2013004578408
Înființată
4 mai 2013
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4311

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

5,7 mil. RON

2025

Profit net

-170,8 K RON

2025

Angajați

4

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 05/04/2013

    Înființarea companiei

  2. 2013-05-30

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. LIPĂNEŞTI, Nr. 4, Bl. J17, Sc. B, Et. 1, Ap. 20, Sector 3, CP 32507, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti, Romania
Cod poștal
032507
Data înregistrării
05/04/2013

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/31470924

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MACOCRYS INVEST SRL este 31470924.

MACOCRYS INVEST SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2013004578408, din data de 05/04/2013.

MACOCRYS INVEST SRL are sediul social la adresa Str. LIPĂNEŞTI, Nr. 4, Bl. J17, Sc. B, Et. 1, Ap. 20, Sector 3, CP 32507, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti, România.

Activitatea principală este CAEN 4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor.

Da, MACOCRYS INVEST SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2013-05-30.

Da, conform datelor publice ANAF, MACOCRYS INVEST SRL este activă.

În 2025, MACOCRYS INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.747.134 RON, cu 4 angajați.

Companii similare

CENTRAL CONSTRUCŢII ŞI DEMOLĂRI SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NOVO PRODCONSTRUCT SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BALD INDUSTRY HOLDING S.R.L.
Bucureşti Sectorul 6
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LUNA SERV SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GOLIAT DEMOLITION S.R.L.
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ALI TRANS PROJECT SRL
Bucureşti Sectorul 6
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROYAL GRUP WORLD WIDE SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Bucureşti Sectorul 4
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
CENTRAL CONSTRUCŢII ŞI DEMOLĂRI SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
NOVO PRODCONSTRUCT SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
BALD INDUSTRY HOLDING S.R.L.Bucureşti Sectorul 6BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
LUNA SERV SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
GOLIAT DEMOLITION S.R.L.Bucureşti Sectorul 1BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
ALI TRANS PROJECT SRLBucureşti Sectorul 6BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
ROYAL GRUP WORLD WIDE SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂBucureşti Sectorul 4BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor

Contact

Str. LIPĂNEŞTI, Nr. 4, Bl. J17, Sc. B, Et. 1, Ap. 20, Sector 3, CP 32507 · Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
5.747.134 RON+133%
Profit net
-170.798 RON−143%
Angajați
4
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
30 mai 2013
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Verificat ultima dată la 12 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Bucureşti
  • Firme din Sectorul 3
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de demolare a construcțiilor
  • Reactivat de ANAFla 22.11.2018
  • Plătitor de TVAdin 30.05.2013

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-12.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 109% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.17) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

5.747.134 RON

133,0%

Profit net

-170.798 RON

-143,3%

Capitaluri proprii

-170.558 RON

-151,4%

Număr mediu salariați

4

33,3%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.434.598 RON

18din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,17

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,17

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
108,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-8,4 %
Cifră de afaceri / salariat
1.436.784 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201320142015201620172018201920202021202220232024

Comparație cu 5000 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri5.747.134 RON
    P25 98.036 RONMediană 291.512 RONP75 957.941 RON

    Peste 94% dintre firmele comparabile

  • Profit net-170.798 RON
    P25 -2.034 RONMediană 35.477 RONP75 171.178 RON

    Peste 4% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați4
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 77% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat1.436.784 RON
    P25 117.031 RONMediană 217.155 RONP75 376.799 RON

    Peste 97% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2025
Cifră de afaceri0 RON27.382 RON39.194 RON0 RON—176.802 RON1.038.176 RON1.888.377 RON513.667 RON1.672.011 RON1.314.063 RON2.466.518 RON5.747.134 RON
Profit net-2.396 RON-1.240 RON-7.351 RON0 RON0 RON110.334 RON549.468 RON-374.762 RON112.432 RON462.087 RON-124.761 RON394.245 RON-170.798 RON
Total active304 RON4.564 RON5.658 RON5.658 RON5.658 RON106.330 RON649.647 RON828.580 RON793.367 RON976.918 RON1.166.954 RON1.145.385 RON2.034.678 RON
Active imobilizate—————45.896 RON61.721 RON161.985 RON170.813 RON323.242 RON381.672 RON509.854 RON1.668.264 RON
Active circulante304 RON4.564 RON5.658 RON5.658 RON5.658 RON60.434 RON587.926 RON666.595 RON622.554 RON653.676 RON785.282 RON635.531 RON366.414 RON
Capitaluri proprii-2.196 RON-3.436 RON-10.788 RON-10.788 RON-10.788 RON99.547 RON594.599 RON11.942 RON114.374 RON462.328 RON-62.434 RON331.811 RON-170.558 RON
Datorii totale2.500 RON8.000 RON16.446 RON16.446 RON16.446 RON6.783 RON55.887 RON816.638 RON678.993 RON514.590 RON1.229.388 RON815.773 RON2.212.527 RON
Număr mediu salariați—————86623434

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă