Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
FM

FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
ActivăProfil nerevendicat
CUI
38518930
Nr. reg.
J40/19520/2017
Înființată
22/11/2017
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4311

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,2 mil. RON

2025

Profit net

49,5 K RON

2025

Angajați

6

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2018-11-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 22/11/2017

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. GIURGIULUI, Nr. 131, Bl. 1, Ap. 214, Sector 4, CAM. NR. 1, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti, Romania
Cod poștal
040665
Data înregistrării
22/11/2017

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/38518930

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este 38518930.

FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J40/19520/2017, din data de 22/11/2017.

FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are sediul social la adresa Str. GIURGIULUI, Nr. 131, Bl. 1, Ap. 214, Sector 4, CAM. NR. 1, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti, România.

Activitatea principală este CAEN 4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor.

Nu, FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este activă.

În 2025, FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 1.240.450 RON, cu 6 angajați.

Companii similare

APOLODOR GRUP CONSTRUCT SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MACOCRYS INVEST SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
V SI V ALEX SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CENTRAL CONSTRUCŢII ŞI DEMOLĂRI SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NOVO PRODCONSTRUCT SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RTC CAE CONSTRUCT SRL
Bucureşti Sectorul 4
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BALD INDUSTRY HOLDING S.R.L.
Bucureşti Sectorul 6
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LUNA SERV SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
APOLODOR GRUP CONSTRUCT SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
MACOCRYS INVEST SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
V SI V ALEX SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
CENTRAL CONSTRUCŢII ŞI DEMOLĂRI SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
NOVO PRODCONSTRUCT SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
RTC CAE CONSTRUCT SRLBucureşti Sectorul 4BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
BALD INDUSTRY HOLDING S.R.L.Bucureşti Sectorul 6BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor
LUNA SERV SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiLucrări de demolare a construcțiilor

Contact

Str. GIURGIULUI, Nr. 131, Bl. 1, Ap. 214, Sector 4, CAM. NR. 1 · Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.240.450 RON+25%
Profit net
49.466 RON−54%
Angajați
6
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 nov. 2018

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Bucureşti
  • Firme din Sectorul 4
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de demolare a construcțiilor
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Cifră de afaceri

1.240.450 RON

24,9%

Profit net

49.466 RON

-54,4%

Capitaluri proprii

459.172 RON

12,1%

Număr mediu salariați

6

20,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.374.915 RON

62din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateAcceptabilă15/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,47

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,47

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
67 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
4 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
3,6 %
Cifră de afaceri / salariat
206.742 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri753.626 RON870.623 RON

Comparație cu 4999 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.240.450 RON
    P25 98.017 RONMediană 291.463 RONP75 957.400 RON

    Peste 79% dintre firmele comparabile

  • Profit net49.466 RON
    P25 -2.039 RONMediană 35.493 RONP75 171.304 RON

    Peste 54% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați6
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 84% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat206.742 RON
    P25 117.024 RONMediană 217.085 RONP75 376.609 RON

    Peste 48% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
861.300 RON
1.233.325 RON
1.292.396 RON
1.362.634 RON
992.800 RON
1.240.450 RON
Profit net516.916 RON290.778 RON198.902 RON199.368 RON162.365 RON-71.133 RON108.594 RON49.466 RON
Total active570.759 RON170.201 RON537.215 RON647.203 RON803.643 RON619.366 RON1.168.671 RON1.390.808 RON
Active imobilizate84.049 RON126.763 RON93.846 RON85.310 RON78.091 RON19.067 RON19.067 RON19.067 RON
Active circulante486.710 RON43.438 RON443.369 RON561.893 RON725.552 RON600.299 RON1.149.604 RON1.371.741 RON
Capitaluri proprii200 RON10.978 RON209.880 RON409.248 RON372.245 RON301.112 RON409.706 RON459.172 RON
Datorii totale572.894 RON159.223 RON327.335 RON237.955 RON431.398 RON318.254 RON759.593 RON931.868 RON
Număr mediu salariați—98—191256