Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 ian. 2025 și 14 ian. 2025.
Achizitie tabara elevi PNRAS
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32192320
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
343.012 RON
Profit net
76.876 RON
Capitaluri proprii
133.986 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 332.018 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.815 RON | 82.487 RON | 135.457 RON | 230.439 RON | 71.609 RON | 175.292 RON | 296.704 RON | 267.859 RON | 242.609 RON | 343.012 RON |
| Profit net | 1.241 RON | 2.785 RON | 16.181 RON | 37.477 RON | 18.776 RON | 59.810 RON | 78.764 RON | 4.801 RON | 55.725 RON | 76.876 RON |
| Total active | 21.831 RON | 22.341 RON | 37.296 RON | 88.022 RON | 72.037 RON | 119.193 RON | 123.137 RON | 95.916 RON | 184.902 RON | 140.620 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 173 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 6.459 RON |
| — |
| — |
| Active circulante | 21.831 RON | 22.341 RON | 37.296 RON | 88.022 RON | 72.037 RON | 119.193 RON | 123.137 RON | 89.457 RON | 184.902 RON | 140.620 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.441 RON | 20.965 RON | 37.146 RON | 74.623 RON | 68.010 RON | 108.820 RON | 87.583 RON | 92.384 RON | 148.110 RON | 133.986 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.390 RON | 1.376 RON | 150 RON | 13.399 RON | 4.027 RON | 10.373 RON | 35.554 RON | 3.532 RON | 36.792 RON | 6.634 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|