Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 dec. 2016 și 16 dec. 2016.
Camasa cu maneca lunga
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32392778
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIOBAN VALERICA
Prin: CIOBAN VALERICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
24.100 RON
Profit net
-100 RON
Capitaluri proprii
3.367 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2017 (regresie liniară pe anii raportați): 23.014 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.600 RON | 0 RON | — | 24.100 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | 11.306 RON | -190 RON | -50 RON | 15.817 RON | -1.759 RON | -145 RON | 0 RON | -100 RON | -374 RON | -260 RON | 0 RON | 0 RON | -100 RON |
| Total active | 18.830 RON | 11.316 RON | 11.266 RON | 27.806 RON | 4.343 RON | 4.201 RON |
Comparație cu 72 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2016.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.201 RON |
| 4.101 RON |
| 3.727 RON |
| 3.467 RON |
| 3.467 RON |
| 3.467 RON |
| 3.367 RON |
| Active circulante | 18.830 RON | 11.316 RON | 11.266 RON | 27.806 RON | 4.343 RON | 4.201 RON | 4.201 RON | 4.101 RON | 3.727 RON | 3.467 RON | 3.467 RON | 3.467 RON | 3.367 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 11.506 RON | 11.316 RON | 11.266 RON | 27.083 RON | 4.346 RON | 4.201 RON | 4.201 RON | 4.101 RON | 3.727 RON | 3.467 RON | 3.467 RON | 3.467 RON | 3.367 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.324 RON | 0 RON | 0 RON | 723 RON | -3 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|