Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 apr. 2016 și 11 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 128 atribuiri.
Haine scenă
SACOURI, PANTALONI, CAMASI SI VESTA
Costume din stofă neagră pentru personalul auxiliar-scenă
Costume din stofă neagră pentru personalul auxiliar-scenă
Fracuri complete (haină, pantaloni, brâu, papion) şi rochii de scenă
Fracuri complete (haină, pantaloni, brâu, papion) şi Rochii de scenă
Tinuta scena orchestra si Cor
Tinuta Orchestra si Cor
Haine scena
Articole de imbracaminte
Articole de imbracaminte
Articole imbracaminte
Articole de imbracaminte
Pachet costume teatru
rochie
Corset
Camasa spectacol
Camasa spectacol
Solex pictat manual
Rochie spectacol
Caciula
Vesta personalizata
Jacheta spectacol
Bocanci
Sacou barbati spectacol
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6785280
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIOBAN VALERICA
Prin: CIOBAN VALERICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
132.140 RON
Profit net
-51.665 RON
Capitaluri proprii
135.742 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 178.335 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.623 RON | — | 0 RON | 144.287 RON | 218.407 RON | 167.372 RON | 215.476 RON | 219.193 RON | 85.714 RON | 133.949 RON | 110.747 RON | 152.306 RON | 152.376 RON | 111.065 RON | 64.390 RON | 295.835 RON | 132.140 RON |
| Profit net | 5.353 RON | -154 RON | -264 RON | 11.778 RON | -17.584 RON | 2.600 RON | -13.489 RON | 22.384 RON | -90.526 RON | -29.748 RON | -8.631 RON |
Comparație cu 98 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.599 RON |
| 22.889 RON |
| -15.466 RON |
| -7.197 RON |
| 37.000 RON |
| -51.665 RON |
| Total active | 293.947 RON | 293.793 RON | 293.530 RON | 360.236 RON | 331.324 RON | 280.132 RON | 284.910 RON | 285.795 RON | 198.841 RON | 181.713 RON | 166.964 RON | 194.706 RON | 264.334 RON | 224.672 RON | 229.762 RON | 230.277 RON | 194.928 RON |
|---|
| Active imobilizate | 9.108 RON | 9.108 RON | 9.108 RON | 6.444 RON | 1.559 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 284.839 RON | 284.685 RON | 284.422 RON | 353.792 RON | 329.765 RON | 280.132 RON | 284.910 RON | 285.795 RON | 198.841 RON | 181.713 RON | 166.964 RON | 194.706 RON | 264.334 RON | 224.672 RON | 229.762 RON | 230.277 RON | 194.928 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 269.218 RON | 269.064 RON | 268.800 RON | 280.578 RON | 262.994 RON | 265.595 RON | 252.105 RON | 274.489 RON | 183.963 RON | 154.215 RON | 145.583 RON | 150.182 RON | 173.070 RON | 157.605 RON | 150.407 RON | 187.407 RON | 135.742 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.729 RON | 24.729 RON | 24.730 RON | 79.658 RON | 68.330 RON | 14.537 RON | 32.805 RON | 11.306 RON | 14.878 RON | 27.498 RON | 21.381 RON | 44.524 RON | 91.264 RON | 67.883 RON | 79.355 RON | 42.870 RON | 59.186 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 5 | 10 | 11 | — | — | 7 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 |
|---|