Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32783229
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
608.650 RON
Profit net
382.309 RON
Capitaluri proprii
389.707 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 632.214 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 38.426 RON | 158.310 RON | 193.224 RON | 196.719 RON | 240.933 RON | 295.597 RON | 313.310 RON | 356.227 RON | 425.040 RON | 498.647 RON | 563.257 RON | 608.650 RON |
| Profit net | 10.410 RON | 36.742 RON | 64.133 RON | 56.790 RON | 100.707 RON | 149.604 RON | 155.432 RON | 190.140 RON | 267.583 RON | 309.427 RON | 340.329 RON | 382.309 RON |
| Total active | 18.957 RON | 44.201 RON | 75.743 RON | 66.286 RON | 110.440 RON | 159.684 RON | 165.749 RON | 203.120 RON |
Comparație cu 748 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 280.201 RON |
| 326.419 RON |
| 362.171 RON |
| 411.368 RON |
| Active imobilizate | 137 RON | — | 1.341 RON | 670 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 18.820 RON | 44.201 RON | 74.402 RON | 65.616 RON | 110.440 RON | 159.684 RON | 165.749 RON | 203.120 RON | 280.201 RON | 326.419 RON | 362.171 RON | 411.368 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 11.410 RON | 38.152 RON | 66.285 RON | 59.075 RON | 103.082 RON | 152.086 RON | 158.518 RON | 193.259 RON | 270.842 RON | 312.769 RON | 343.698 RON | 389.707 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.893 RON | 6.191 RON | 9.597 RON | 7.335 RON | 7.659 RON | 7.598 RON | 7.231 RON | 9.861 RON | 9.359 RON | 13.650 RON | 18.473 RON | 21.661 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|