Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32909255
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: JIANU MARIUS CEZAR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.301.638 RON
Profit net
42.687 RON
Capitaluri proprii
72.172 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.341.081 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 144.536 RON | 329.530 RON | 355.379 RON | 363.898 RON | 434.606 RON | 418.087 RON | 554.977 RON | 723.295 RON | 883.929 RON | 1.104.717 RON | 1.274.465 RON | 1.301.638 RON |
| Profit net | -6.349 RON | 17.100 RON | 17.636 RON | 18.450 RON | 20.011 RON | -5.153 RON | 15.560 RON | 48.571 RON | 54.431 RON | 82.709 RON | 58.487 RON | 42.687 RON |
| Total active | 70.507 RON | 80.052 RON | 65.469 RON | 69.046 RON | 80.371 RON | 67.792 RON | 90.275 RON | 126.788 RON |
Comparație cu 1347 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 205.511 RON |
| 339.818 RON |
| 256.458 RON |
| 281.536 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.681 RON |
|---|
| Active circulante | 70.507 RON | 80.052 RON | 65.469 RON | 69.046 RON | 80.371 RON | 67.792 RON | 90.275 RON | 126.788 RON | 205.511 RON | 339.818 RON | 256.458 RON | 270.855 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.149 RON | 10.951 RON | 17.836 RON | 18.650 RON | 20.212 RON | -4.913 RON | 10.647 RON | 48.811 RON | 54.673 RON | 131.947 RON | 58.729 RON | 72.172 RON |
|---|
| Datorii totale | 76.656 RON | 69.101 RON | 47.633 RON | 50.396 RON | 60.159 RON | 72.705 RON | 79.628 RON | 77.977 RON | 150.838 RON | 207.871 RON | 197.729 RON | 209.364 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 |
|---|