Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33384846
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
526.698 RON
Profit net
116.269 RON
Capitaluri proprii
474.014 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 529.916 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.831 RON | 318.615 RON | 332.091 RON | 361.100 RON | 550.804 RON | 499.836 RON | 391.438 RON | 343.509 RON | 383.880 RON | 394.625 RON | 440.792 RON | 526.698 RON |
| Profit net | 484 RON | 98.631 RON | 25.546 RON | 11.344 RON | -65.806 RON | 39.288 RON | 10.687 RON | 20.097 RON | 79.069 RON | 116.952 RON | 21.256 RON | 116.269 RON |
| Total active | 13.238 RON | 190.563 RON | 203.348 RON | 224.991 RON | 328.333 RON | 445.592 RON | 542.119 RON | 471.113 RON |
Comparație cu 77 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 297.113 RON |
| 423.150 RON |
| 472.714 RON |
| 564.105 RON |
| Active imobilizate | 2.482 RON | 2.482 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 10.756 RON | 188.081 RON | 203.348 RON | 224.991 RON | 328.333 RON | 445.592 RON | 542.119 RON | 471.113 RON | 297.113 RON | 423.150 RON | 472.714 RON | 564.105 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 684 RON | 99.315 RON | 124.860 RON | 136.204 RON | 70.398 RON | 109.686 RON | 120.372 RON | 140.469 RON | 219.538 RON | 336.490 RON | 357.746 RON | 474.014 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.554 RON | 91.248 RON | 78.488 RON | 88.787 RON | 257.935 RON | 335.906 RON | 421.747 RON | 330.644 RON | 77.575 RON | 86.660 RON | 114.968 RON | 90.091 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 4 | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 |
|---|