Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 feb. 2019 și 25 feb. 2022.
SERVICII DE PAZĂ ȘI PROTECȚIE
SERVICII DE PAZĂ ȘI PROTECȚIE
Servicii de paza EGL Cluj Napoca
SERVICII PAZA SI PROTECTIE LA LOCATIA BENEFICIARULUI
SERVICII PAZA
SERVICII PAZA
Servicii de paza Cupa Romaniei Feminin
SERVICII PAZA
SERVICII PAZA
SERVICII DE PAZA PENTRU LUNA FEBRUARIE 2020
SERVICII PAZA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36800390
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BOT LUCIAN TUDOR
Prin: BOT LUCIAN TUDOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
168.195 RON
Profit net
21.293 RON
Capitaluri proprii
-20.137 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 217.276 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 243.136 RON | 293.804 RON | 286.705 RON | 291.162 RON | 205.891 RON | 352.416 RON | 223.797 RON | 168.195 RON |
| Profit net | -2.155 RON | 205.024 RON | -58.134 RON | -60.291 RON | 5.331 RON | -18.114 RON | 113.414 RON | -42.072 RON | 21.293 RON |
| Total active | 1.016 RON | 209.560 RON | 61.659 RON | 26.332 RON | 104.547 RON | 87.370 RON | 85.461 RON | 1.690 RON | 62.076 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — |
Comparație cu 77 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| 3.979 RON |
| Active circulante | 1.016 RON | 209.560 RON | 61.659 RON | 26.332 RON | 104.547 RON | 87.370 RON | 85.461 RON | 1.690 RON | 58.097 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.315 RON | 201.710 RON | 43.576 RON | -16.715 RON | -37.700 RON | -55.814 RON | 57.600 RON | -41.430 RON | -20.137 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.331 RON | 7.850 RON | 18.083 RON | 43.047 RON | 142.247 RON | 143.184 RON | 25.633 RON | 40.892 RON | 79.985 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 7 | 6 | 5 | 3 | 3 | 3 | — |
|---|