Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35065703
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MAURON FRANCOIS EDOUARD
Prin: SABĂU CARMEN-FLORINELA
Prin: SABĂU CARMEN-FLORINELA
Prin: MAURON FRANCOIS EDOUARD
Prin: MAURON FRANCOIS EDOUARD
Prin: MAURON FRANCOIS EDOUARD
Prin: SABĂU CARMEN-FLORINELA
Prin: MAURON FRANCOIS EDOUARD
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
140.997 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
736.205 RON
Număr mediu salariați
12
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 363.857 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 161.504 RON | 302.005 RON | 828.348 RON | — | 140.997 RON | — | — |
| Profit net | -2.054 RON | 27.348 RON | 171.665 RON | 482.670 RON | 0 RON | 137.190 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 446 RON | 27.684 RON | 126.261 RON | 600.083 RON | 603.057 RON | 744.054 RON | 606.864 RON | 744.054 RON |
| Active circulante | 446 RON | 27.684 RON | 126.261 RON | 600.083 RON | 603.057 RON | 744.054 RON | 606.864 RON | 744.054 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 29 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2020.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -2.054 RON |
| 27.348 RON |
| 116.145 RON |
| 599.015 RON |
| 599.015 RON |
| 736.205 RON |
| 599.015 RON |
| 736.205 RON |
| Datorii totale | 2.500 RON | 336 RON | 10.116 RON | 1.068 RON | 4.042 RON | 7.849 RON | 7.849 RON | 7.849 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 12 | — | — | — | — |
|---|