Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41234734
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: LOZINSKY VALERIU, MAURON FRANCOIS EDOUARD, STAFFLER KARIN RUTH
Prin: LOZINSKY VALERIU, MAURON FRANCOIS EDOUARD, STAFFLER KARIN RUTH
Prin: LOZINSKY VALERIU
Prin: LOZINSKY VALERIU
Prin: LOZINSKY VALERIU
Prin: MAURON FRANCOIS EDOUARD
Prin: LOZINSKY VALERIU
Prin: MAURON FRANCOIS EDOUARD
Prin: LOZINSKY VALERIU
Prin: MAURON FRANCOIS EDOUARD
Prin: LOZINSKY VALERIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
475.798 RON
Profit net
2.515 RON
Capitaluri proprii
69.341 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.468.989 RON | 365.590 RON | 445.895 RON | 495.923 RON | 287.543 RON | 181.401 RON | 475.798 RON |
| Profit net | 1.452.672 RON | -81.564 RON | -188.152 RON | 12.834 RON | -17.891 RON | -57.326 RON | 2.515 RON |
| Total active | 1.484.635 RON | 322.856 RON | 167.076 RON | 180.554 RON | 189.554 RON | 126.797 RON | 140.146 RON |
| Active circulante | 1.484.635 RON | 322.856 RON | 167.076 RON | 180.554 RON | 189.554 RON | 126.797 RON | 140.146 RON |
| Capitaluri proprii | 1.453.002 RON | 1.371.438 RON |
Comparație cu 749 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 128.495 RON |
| 141.339 RON |
| 123.448 RON |
| 66.122 RON |
| 69.341 RON |
| Datorii totale | 31.633 RON | 6.209 RON | 38.581 RON | 39.215 RON | 66.106 RON | 60.675 RON | 70.805 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|