Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 8 mar. 2017 și 17 sept. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 75 atribuiri.
CARTUSE TONER
CARTUSE TONER
Achizitie echipamente IT si electronice proiect ID154386
Materiale consumabile proiect ID 154386
Laptop Dell XPS 9310 2in1
Laptop Dell XPS 9310 2in1
Achizitionare echipament Server Dell cu accesorii
MULTIFUNCTIONALA LASER DW
Laptop Dell Gen10
Cartus Hp Cf285A
Imprimante laser
30232110-8 Imprimante laser
Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Reparatie Echipamente IT
CARTUSE TONER
Toner pentru imprimantele laser/faxuri
Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere , pentru echipament
REFIL CARTUSE (SCOALA FARCAS)
Reparatie Echipamente IT (LICEUL MELINESTI)
Reparatie Echipamente IT
KIT WIRED TASTATURA SI MOUSE
REPARATIE UNITATE VIDEO
REPARATIE PERIFERICE
[LIKE06032017_3] CARTUS TONER LASER SI REFIL(Scoala Bibescu)
cartus cerneala hp,cerneala epson
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35098590
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
270.500 RON
Profit net
39.405 RON
Capitaluri proprii
205.028 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 354.634 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 34.098 RON | 142.665 RON | 219.359 RON | 174.742 RON | 193.112 RON | 295.852 RON | 208.197 RON | 341.325 RON | 248.057 RON | 336.956 RON | 270.500 RON |
| Profit net | 2.440 RON | 7.234 RON | 22.734 RON | 10.096 RON | 20.571 RON | 62.239 RON | 25.925 RON | 7.094 RON | 65.049 RON | 93.281 RON | 39.405 RON |
| Total active | 15.415 RON | 37.484 RON | 83.636 RON | 101.348 RON | 71.024 RON | 71.322 RON | 90.852 RON | 96.472 RON | 117.612 RON | 264.793 RON | 238.321 RON |
Comparație cu 261 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 41.649 RON |
| 25.528 RON |
| 9.407 RON |
| Active circulante | 15.415 RON | 37.484 RON | 83.636 RON | 101.348 RON | 71.024 RON | 71.322 RON | 90.852 RON | 96.472 RON | 75.963 RON | 239.265 RON | 228.914 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.640 RON | 9.874 RON | 32.607 RON | 42.703 RON | 63.274 RON | 62.439 RON | 88.364 RON | 7.294 RON | 72.343 RON | 165.623 RON | 205.028 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.775 RON | 27.610 RON | 51.029 RON | 58.645 RON | 7.750 RON | 8.883 RON | 2.488 RON | 89.178 RON | 45.269 RON | 99.170 RON | 33.293 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|