Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 6 oct. 2016 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 434 atribuiri.
pachet consumabile echipamente de printare si copiere
servicii mentenanta echipamente de printare si copiere
achizitie consumabile
pachet consumabile echipamente de printare si copiere
pachet consumabile imprimante multifunctionale
servicii mentenanta echipamente de printare si copiere
toner Canon IRC 3025i
Unitate imagine cilindru Canon IRC 3025i
toner xerox workcentre 3225, Unitate imagine cilindru xerox workcentre 3225
toner cartus Xpress M2885FW
cilindru si tonere MFC L5750DW
Toner HP Laserjet M12a
toner cartus compatibil MFC L2712DW
Cilindru unitate imagine Lexmark MS415DN
toner compatibil HP Laserjet P1102
cilindru si toner MFC L5750
TONERE
achizitie consumabileCJRAE DOLJ
toner xerox 3215/3225
Toner Xerox WorkCentre 5222
toner brother dcp
Toner Xerox WorkCentre 5222
Toner Konica Minolta Bizhub
achizitie consumabile CJRAE Dolj
unitate imagine cilindru xerox 3345
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36219460
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
269.016 RON
Profit net
38.035 RON
Capitaluri proprii
101.751 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 356.484 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 110.335 RON | 212.966 RON | 265.856 RON | 294.054 RON | 296.885 RON | 296.607 RON | 372.154 RON | 323.460 RON | 291.112 RON | 269.016 RON |
| Profit net | 53.640 RON | 83.788 RON | 105.741 RON | 79.675 RON | 100.064 RON | 108.109 RON | 118.069 RON | 67.737 RON | 43.581 RON | 38.035 RON |
| Total active | 60.880 RON | 89.904 RON | 113.322 RON | 101.428 RON | 120.487 RON | 139.011 RON | 145.610 RON | 161.619 RON | 119.819 RON | 124.094 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 261 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| 46.657 RON |
| 36.477 RON |
| 26.297 RON |
| 12.814 RON |
| 2.634 RON |
| 759 RON |
| Active circulante | 60.880 RON | 89.904 RON | 113.322 RON | 101.428 RON | 73.830 RON | 102.534 RON | 119.313 RON | 148.805 RON | 117.185 RON | 123.335 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 53.840 RON | 84.028 RON | 105.981 RON | 95.656 RON | 115.720 RON | 133.829 RON | 131.898 RON | 134.635 RON | 99.716 RON | 101.751 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.040 RON | 5.876 RON | 7.341 RON | 5.772 RON | 4.767 RON | 5.182 RON | 13.712 RON | 26.984 RON | 20.103 RON | 22.343 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 |
|---|