Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35834831
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: DAMIAN SĂNDEL, DAMIAN SILICA
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
299.249 RON
Profit net
104.175 RON
Capitaluri proprii
5.554 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 300.124 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 296.878 RON | 296.862 RON | 298.931 RON | 299.254 RON | 298.790 RON | 299.249 RON |
| Profit net | -110 RON | 1.016 RON | -31.945 RON | 18.419 RON | -28.454 RON | -3.444 RON | -52.218 RON | 104.175 RON |
| Total active | 240 RON | 99.957 RON | 145.718 RON | 147.830 RON | 158.974 RON | 180.470 RON | 281.771 RON | 296.262 RON |
| Active circulante | 240 RON | 99.957 RON | 145.718 RON | 147.830 RON | 158.974 RON | 180.470 RON | 281.771 RON | 296.262 RON |
Comparație cu 1131 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 90 RON |
| 1.106 RON |
| -30.839 RON |
| -12.421 RON |
| -40.875 RON |
| -45.078 RON |
| -98.622 RON |
| 5.554 RON |
| Datorii totale | 150 RON | 98.851 RON | 176.557 RON | 160.251 RON | 199.849 RON | 225.548 RON | 380.393 RON | 290.708 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 3 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 |
|---|