Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33522582
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: DAMIAN SĂNDEL, DAMIAN SILICA
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Prin: DAMIAN SĂNDEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
299.600 RON
Profit net
78.762 RON
Capitaluri proprii
-109.677 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 377.400 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | — | 212.153 RON | 199.394 RON | 219.861 RON | 295.431 RON | 299.309 RON | 297.880 RON | 285.259 RON | 299.600 RON |
| Profit net | -110 RON | 0 RON | -25.145 RON | -19.263 RON | -22.867 RON | -20.563 RON | -18.429 RON | -35.042 RON | -47.219 RON | 78.762 RON |
| Total active | 13.890 RON | 13.890 RON | 65.878 RON | 63.488 RON | 76.543 RON | 110.178 RON | 100.517 RON | 108.170 RON | 162.515 RON | 141.403 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 1131 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 13.890 RON |
| 13.890 RON |
| 65.878 RON |
| 63.488 RON |
| 76.543 RON |
| 110.178 RON |
| 100.517 RON |
| 108.170 RON |
| 162.515 RON |
| 141.403 RON |
| Capitaluri proprii | 90 RON | 90 RON | -25.055 RON | -44.318 RON | -67.185 RON | -87.748 RON | -106.177 RON | -141.220 RON | -188.439 RON | -109.677 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.800 RON | 13.800 RON | 90.933 RON | 107.806 RON | 143.728 RON | 197.926 RON | 206.694 RON | 249.390 RON | 350.954 RON | 251.080 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 |
|---|