Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35903214
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SĂNDULESCU DANIEL
Prin: SĂNDULESCU DANIEL
Prin: SĂNDULESCU DANIEL
Prin: SĂNDULESCU DANIEL
Prin: SĂNDULESCU DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
139.083 RON
Profit net
1.149 RON
Capitaluri proprii
1.657 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 172.882 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 55.560 RON | 102.297 RON | 128.458 RON | 109.658 RON | 171.673 RON | 164.336 RON | 172.214 RON | 144.431 RON | 132.751 RON | 139.083 RON |
| Profit net | 1.731 RON | 4.869 RON | -10.524 RON | 9.241 RON | 202 RON | -5.098 RON | 781 RON | -1.064 RON | 170 RON | 1.149 RON |
| Total active | 4.506 RON | 8.802 RON | 808 RON | 6.855 RON | 7.115 RON | 2.034 RON | 2.797 RON | 2.007 RON | 3.615 RON | 4.319 RON |
| Active circulante | 4.506 RON |
Comparație cu 8996 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.802 RON |
| 808 RON |
| 6.855 RON |
| 7.115 RON |
| 2.034 RON |
| 2.797 RON |
| 2.007 RON |
| 3.615 RON |
| 4.319 RON |
| Capitaluri proprii | 1.931 RON | 6.800 RON | -3.724 RON | 5.517 RON | 5.719 RON | 621 RON | 1.401 RON | 337 RON | 508 RON | 1.657 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.575 RON | 2.002 RON | 4.532 RON | 1.338 RON | 1.396 RON | 1.413 RON | 1.396 RON | 1.670 RON | 3.107 RON | 2.662 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|