Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36049676
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
90.560 RON
Profit net
-14.939 RON
Capitaluri proprii
60.183 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 100.319 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 411.226 RON | 427.659 RON | 20.492 RON | 330.523 RON | 259.789 RON | 448.105 RON | 293.946 RON | 5.523 RON | 202.196 RON | 90.560 RON |
| Profit net | 314.347 RON | 231.176 RON | -118 RON | 264.775 RON | -16.527 RON | -37.776 RON | -10.791 RON | 1.069 RON | 43.986 RON | -14.939 RON |
| Total active | 317.054 RON | 208.059 RON | 146.219 RON | 410.380 RON | 239.160 RON | 204.406 RON | 194.655 RON | 58.137 RON | 103.892 RON | 62.883 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 1112 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 317.054 RON | 208.059 RON | 146.219 RON | 410.380 RON | 239.160 RON | 204.406 RON | 194.655 RON | 58.137 RON | 103.892 RON | 62.883 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 314.547 RON | 145.722 RON | 145.604 RON | 410.380 RON | 238.853 RON | 201.076 RON | 190.285 RON | 58.137 RON | 102.122 RON | 60.183 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.507 RON | 62.337 RON | 615 RON | 0 RON | 307 RON | 3.330 RON | 4.370 RON | 0 RON | 1.770 RON | 2.700 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|