Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36074416
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Prin: MIHALI GAVRILĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
93.647 RON
Profit net
-73.100 RON
Capitaluri proprii
106.049 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 170.427 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 429.933 RON | 676.998 RON | 156.107 RON | 86.476 RON | 179.105 RON | 286.290 RON | 190.526 RON | 480.453 RON | 309.871 RON | 93.647 RON |
| Profit net | 290.183 RON | 270.448 RON | 96.884 RON | 51.399 RON | 53.714 RON | 206.686 RON | -165.871 RON | 32.483 RON | -27.560 RON | -73.100 RON |
| Total active | 290.383 RON | 174.724 RON | 258.551 RON | 309.832 RON | 362.828 RON | 572.690 RON | 406.114 RON | 442.856 RON | 238.469 RON | 130.180 RON |
| Active imobilizate | 0 RON |
Comparație cu 1112 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 63.640 RON |
| 46.747 RON |
| 29.853 RON |
| Active circulante | 290.383 RON | 174.724 RON | 258.551 RON | 309.832 RON | 362.828 RON | 572.690 RON | 406.114 RON | 379.216 RON | 191.722 RON | 100.327 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 290.383 RON | 160.831 RON | 257.715 RON | 309.114 RON | 362.828 RON | 569.514 RON | 403.643 RON | 436.126 RON | 238.469 RON | 106.049 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 13.893 RON | 836 RON | 718 RON | 0 RON | 3.176 RON | 2.471 RON | 6.730 RON | 0 RON | 24.131 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|