Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37628714
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
302.011 RON
Profit net
136.387 RON
Capitaluri proprii
296.183 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 349.973 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.359 RON | 76.316 RON | 27.575 RON | 0 RON | 151.896 RON | 298.935 RON | 257.498 RON | 302.011 RON |
| Profit net | -569 RON | 70.139 RON | 25.581 RON | -2.587 RON | 128.792 RON | 89.592 RON | 115.302 RON | 136.387 RON |
| Total active | 12.508 RON | 65.682 RON | 42.840 RON | 21.448 RON | 146.694 RON | 141.572 RON | 184.488 RON | 308.940 RON |
| Active imobilizate | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 467 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.508 RON |
| 65.682 RON |
| 42.840 RON |
| 21.448 RON |
| 146.694 RON |
| 141.572 RON |
| 184.488 RON |
| 308.940 RON |
| Capitaluri proprii | -7.462 RON | 62.676 RON | 35.637 RON | 11.998 RON | 140.800 RON | 111.962 RON | 160.746 RON | 296.183 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.970 RON | 3.006 RON | 7.203 RON | 9.450 RON | 5.894 RON | 29.610 RON | 23.742 RON | 12.757 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|