Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37686740
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
353.925 RON
Profit net
229.531 RON
Capitaluri proprii
553.122 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 387.193 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 80.221 RON | 299.653 RON | 42.504 RON | 296.501 RON | 296.266 RON | 296.329 RON | 294.922 RON | 353.925 RON |
| Profit net | 34.110 RON | 169.132 RON | 20.259 RON | 237.450 RON | 243.110 RON | 201.874 RON | 161.880 RON | 229.531 RON |
| Total active | 86.945 RON | 199.858 RON | 92.686 RON | 244.853 RON | 257.170 RON | 264.091 RON | 347.720 RON | 704.839 RON |
| Active imobilizate | — | 0 RON | 0 RON | 100 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active circulante |
Comparație cu 467 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 86.945 RON |
| 199.858 RON |
| 92.686 RON |
| 244.753 RON |
| 257.170 RON |
| 264.091 RON |
| 347.720 RON |
| 704.839 RON |
| Capitaluri proprii | 27.217 RON | 171.372 RON | 86.381 RON | 238.350 RON | 244.020 RON | 258.568 RON | 328.844 RON | 553.122 RON |
|---|
| Datorii totale | 59.728 RON | 28.486 RON | 6.305 RON | 6.503 RON | 13.150 RON | 14.023 RON | 18.876 RON | 8.165 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|