Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38295740
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIOT IOAN
Prin: CIOT IOAN
Prin: CIOT IOAN
Prin: CIOT IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
156.500 RON
Profit net
53.665 RON
Capitaluri proprii
137.367 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 238.270 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 287.134 RON | 1.262.273 RON | 1.073.838 RON | 739.737 RON | 753.927 RON | 804.494 RON | 556.611 RON | 144.371 RON | 156.500 RON |
| Profit net | 264.445 RON | 26.124 RON | 417.639 RON | 281.519 RON | 228.099 RON | 227.240 RON | 150.313 RON | -29.495 RON | 53.665 RON |
| Total active | 282.512 RON | 334.951 RON | 692.714 RON | 407.360 RON | 369.339 RON | 367.823 RON | 349.114 RON | 196.560 RON | 192.170 RON |
| Active imobilizate | — | 15.540 RON | — | — | — | — |
Comparație cu 487 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 282.512 RON | 319.411 RON | 692.714 RON | 407.360 RON | 369.339 RON | 367.823 RON | 349.114 RON | 196.560 RON | 192.170 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 264.645 RON | 30.769 RON | 422.284 RON | 316.164 RON | 262.744 RON | 261.885 RON | 263.197 RON | 83.702 RON | 137.367 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.867 RON | 310.120 RON | 270.430 RON | 90.643 RON | 106.585 RON | 105.938 RON | 85.917 RON | 113.921 RON | 55.191 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | — |
|---|