Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38742759
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: TANASĂ IONICA
Prin: NEAGU DOINA
Prin: NEAGU DOINA
Prin: NEAGU DOINA
Prin: LUNGU GIANINA
Prin: LUNGU GIANINA
Prin: NEAGU DOINA
Prin: NEAGU DOINA
Prin: NEAGU DOINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
427.452 RON
Profit net
104.748 RON
Capitaluri proprii
106.106 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 436.932 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 75.283 RON | 134.563 RON | 207.225 RON | 153.678 RON | 222.026 RON | 310.984 RON | 328.805 RON | 427.452 RON |
| Profit net | 10.207 RON | 7.128 RON | 67.295 RON | 3.011 RON | -9.293 RON | 50.118 RON | 44.061 RON | 104.748 RON |
| Total active | 22.503 RON | 25.392 RON | 76.770 RON | 22.782 RON | 39.741 RON | 70.052 RON | 64.735 RON | 131.509 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 549 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 22.503 RON |
| 25.392 RON |
| 76.770 RON |
| 22.782 RON |
| 39.741 RON |
| 70.052 RON |
| 64.735 RON |
| 131.509 RON |
| Capitaluri proprii | 10.407 RON | 17.585 RON | 67.679 RON | 11.311 RON | 2.018 RON | 52.136 RON | 44.523 RON | 106.106 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.096 RON | 7.807 RON | 9.091 RON | 11.471 RON | 37.723 RON | 17.916 RON | 20.212 RON | 25.403 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 4 | 4 | 7 | 5 | 5 | 5 |
|---|