Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38884400
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MATEI FLORIN-IONUŢ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
540.095 RON
Profit net
28.987 RON
Capitaluri proprii
220.091 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 446.894 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 77.925 RON | 150.614 RON | 282.342 RON | 160.213 RON | 152.874 RON | 540.095 RON |
| Profit net | -152 RON | 241 RON | 18.245 RON | 258.748 RON | -93.927 RON | 7.902 RON | 28.987 RON |
| Total active | 13.048 RON | 93.396 RON | 132.118 RON | 408.603 RON | 570.130 RON | 605.720 RON | 552.222 RON |
| Active circulante | 13.048 RON | 93.396 RON | 132.118 RON | 408.603 RON | 570.130 RON | 605.720 RON | 552.222 RON |
| Capitaluri proprii | 48 RON | 289 RON | 18.382 RON | 277.130 RON |
Comparație cu 14 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 03), pentru anul 2024.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 183.202 RON |
| 191.104 RON |
| 220.091 RON |
| Datorii totale | 13.000 RON | 93.107 RON | 113.736 RON | 131.473 RON | 386.928 RON | 414.616 RON | 332.131 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 |
|---|