Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

AC

AMRAYA CASING S.R.L.

Sat Ciurila, Comuna Ciurila, Cluj
faliment InsolvențăProfil nerevendicat
CUI
39682043
Nr. reg.
J12/3354/2018
Înființată
27/07/2018
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1011

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,1 mil. RON

2019

Profit net

-19,2 K RON

2019

Angajați

3

2019

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1011 — Prelucrarea și conservarea cărnii
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

lichidator judiciar provizoriu(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2019-05-09

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 27/07/2018

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. CIURILA, Nr. 19, CP 407230, Sat Ciurila, Comuna Ciurila, Cluj, Romania
Telefon
0752454461
Cod poștal
407230
Data înregistrării
27/07/2018

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/39682043

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei AMRAYA CASING S.R.L. este 39682043.

AMRAYA CASING S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/3354/2018, din data de 27/07/2018.

AMRAYA CASING S.R.L. are sediul social la adresa Str. CIURILA, Nr. 19, CP 407230, Sat Ciurila, Comuna Ciurila, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 1011 — Prelucrarea și conservarea cărnii.

Nu, AMRAYA CASING S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, AMRAYA CASING S.R.L. este activă.

În 2019, AMRAYA CASING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.142.691 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

AFUM DE MUREȘAN S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L.
Orş. Huedin
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AGRO PROD COMPAN SRL
Sat Popeşti Com. Baciu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TRADITIONAL ARDELENESC SRL
Municipiul Dej
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FENIX PRO SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
REBORN AGENCY S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MANGALIȚA DE TRANSILVANIA COOPERATIVA AGRICOLĂ
Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HALAL SERVICE & CONTROL SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
AFUM DE MUREȘAN S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujPrelucrarea și conservarea cărnii
GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L.Orş. HuedinCluj—
AGRO PROD COMPAN SRLSat Popeşti Com. BaciuCluj—
TRADITIONAL ARDELENESC SRLMunicipiul DejClujPrelucrarea și conservarea cărnii
FENIX PRO SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujPrelucrarea și conservarea cărnii
REBORN AGENCY S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujPrelucrarea și conservarea cărnii
MANGALIȚA DE TRANSILVANIA COOPERATIVA AGRICOLĂSat Mihai Viteazu, Comuna Mihai ViteazuClujPrelucrarea și conservarea cărnii
HALAL SERVICE & CONTROL SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujPrelucrarea și conservarea cărnii

Contact

0752454461

Str. CIURILA, Nr. 19, CP 407230 · Sat Ciurila, Comuna Ciurila, Cluj

Situație financiară

Anul 2019

Cifră de afaceri
1.142.691 RON
Profit net
-19.198 RON+45%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
9 mai 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Ciurila
  • Firme cu același domeniu: Prelucrarea și conservarea cărnii

Firmă aflată în procedură de insolvență

Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verifică situația la zi înainte de a încheia un contract.

Stare în registru: faliment

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.

  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

  • Pierdere netă în 2019
  • Capitaluri proprii negative în 2019 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 110% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.87) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2019

Cifră de afaceri

1.142.691 RON

Profit net

-19.198 RON

44,6%

Capitaluri proprii

-53.625 RON

-55,8%

Număr mediu salariați

3

22din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2019

Lichiditate curentă
0,87

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,87

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
109,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-1,7 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-2,6 %
Cifră de afaceri / salariat
380.897 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20182019
Cifră de afaceri—1.142.691 RON
Profit net-34.627 RON-19.198 RON
Total active119.931 RON728.416 RON

Comparație cu 398 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2019.

  • Cifră de afaceri1.142.691 RON
    P25 54.599 RONMediană 252.741 RONP75 959.692 RON

    Peste 78% dintre firmele comparabile

  • Profit net-19.198 RON
    P25 -7.065 RONMediană 12.500 RONP75 90.238 RON

    Peste 18% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 2Mediană 3P75 10

    Peste 51% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat380.897 RON
    P25 46.938 RONMediană 87.018 RONP75 153.438 RON

    Peste 94% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Active imobilizate3.127 RON33.216 RON
Active circulante116.804 RON695.200 RON
Capitaluri proprii-34.427 RON-53.625 RON
Datorii totale184.421 RON799.128 RON
Număr mediu salariați—3

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă