Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

GC

GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L.

Orș. Huedin, Cluj
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
41883170
Nr. reg.
J12/4350/2019
Înființată
11 nov. 2019
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
1011

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,5 mil. RON

2023

Profit net

200 K RON

2023

Angajați

4

2023

Înființată

2019

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1011
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orășenească Huedin

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Nr. TVA31 iul. 2026
    (gol)→RO41883170
  2. Localitate31 iul. 2026
    Loc. Huedin, Oraș Huedin→Orș. Huedin
  3. Adresă31 iul. 2026
    Str. Budai Nagy Antal, Nr. 78, CP 405400→Str. Budai Nagy Antal, nr. 78
  4. Plătitor de TVA31 iul. 2026
    false→true
  5. Formă juridică31 iul. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  6. Formă de organizare31 iul. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  7. Formă de proprietate31 iul. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
  8. Data înregistrării31 iul. 2026
    11/11/2019→2019-11-11

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Budai Nagy Antal, nr. 78, Orș. Huedin, Cluj, Romania
Cod poștal
405400
Data înregistrării
2019-11-11

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/41883170

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L. este 41883170, iar codul de TVA este RO41883170.

GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/4350/2019, din data de 2019-11-11.

GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Budai Nagy Antal, nr. 78, Orș. Huedin, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 1011 — activitate nespecificată.

Da, GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2020-05-21.

Da, conform datelor publice ANAF, GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L. este activă.

În 2023, GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.525.879 RON, cu 4 angajați.

Companii similare

AFUM DE MUREȘAN S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AMRAYA CASING S.R.L.
Sat Ciurila, Comuna Ciurila
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AGRO PROD COMPAN SRL
Sat Popeşti Com. Baciu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BLASCO SRL
Municipiul Câmpia Turzii
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MARIFLOR PRODCOM SRL
Municipiul Gherla
Același județ
Vezi profilul
URCARN SRL
Municipiul Turda
Același județ
Vezi profilul
COMCARN PRODUCTIE SI MANUFACTURA SRL
Municipiul Turda
Același județ
Vezi profilul
ROMSERG EXIM SRL
Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
AFUM DE MUREȘAN S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujPrelucrarea și conservarea cărnii
AMRAYA CASING S.R.L.Sat Ciurila, Comuna CiurilaClujPrelucrarea și conservarea cărnii
AGRO PROD COMPAN SRLSat Popeşti Com. BaciuCluj—
BLASCO SRLMunicipiul Câmpia TurziiClujPrelucrarea și conservarea cărnii
MARIFLOR PRODCOM SRLMunicipiul GherlaClujPrelucrarea și conservarea cărnii
URCARN SRLMunicipiul TurdaClujPrelucrarea și conservarea cărnii
COMCARN PRODUCTIE SI MANUFACTURA SRLMunicipiul TurdaClujPrelucrarea și conservarea cărnii
ROMSERG EXIM SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiClujPrelucrarea și conservarea cărnii

Contact

Str. Budai Nagy Antal, nr. 78 · Orș. Huedin, Cluj

Situație financiară

Anul 2023

Cifră de afaceri
1.525.879 RON+96%
Profit net
200.008 RON>+999%
Angajați
4
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
21 mai 2020
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orășenească Huedin

Verificat ultima dată la 31 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Orș. Huedin
  • Firme cu CAEN 1011
  • Plătitor de TVAdin 21.05.2020

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-31.

  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2023

Cifră de afaceri

1.525.879 RON

96,4%

Profit net

200.008 RON

1.800,9%

Capitaluri proprii

197.556 RON

8.160,2%

Număr mediu salariați

4

33,3%

Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 2.233.936 RON

100din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2023

Lichiditate curentă
9,89

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
9,89

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
8,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
13,1 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
93,1 %
Cifră de afaceri / salariat
381.470 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2020202120222023
Cifră de afaceri—89.268 RON776.829 RON1.525.879 RON
Profit net-8.951 RON-4.222 RON

Comparație cu 548 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2023.

  • Cifră de afaceri1.525.879 RON
    P25 33.201 RONMediană 241.465 RONP75 1.105.537 RON

    Peste 80% dintre firmele comparabile

  • Profit net200.008 RON
    P25 -6.272 RONMediană 14.162 RONP75 107.371 RON

    Peste 82% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați4
    P25 1Mediană 2P75 7

    Peste 67% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat381.470 RON
    P25 78.930 RONMediană 137.160 RONP75 231.603 RON

    Peste 88% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

10.522 RON
200.008 RON
Total active62.849 RON66.415 RON68.217 RON214.872 RON
Active imobilizate51.154 RON49.990 RON43.006 RON43.538 RON
Active circulante11.695 RON16.425 RON25.211 RON171.334 RON
Capitaluri proprii-8.751 RON-12.973 RON-2.451 RON197.556 RON
Datorii totale71.600 RON79.388 RON70.668 RON17.316 RON
Număr mediu salariați—334

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă