Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Y.

YGNOSTRUCT S.R.L.

Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
42535778
Nr. reg.
J12/1361/2020
Înființată
25/05/2020
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4331

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

378,6 K RON

2025

Profit net

-209,7 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4331 — Lucrări de ipsoserie
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2021-01-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 25/05/2020

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Valea Gârboului, Nr. 2, Ap. 30, CP 407280, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj, Romania
Cod poștal
407280
Data înregistrării
25/05/2020

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/42535778

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei YGNOSTRUCT S.R.L. este 42535778.

YGNOSTRUCT S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/1361/2020, din data de 25/05/2020.

YGNOSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Valea Gârboului, Nr. 2, Ap. 30, CP 407280, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4331 — Lucrări de ipsoserie.

Nu, YGNOSTRUCT S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, YGNOSTRUCT S.R.L. este activă.

În 2025, YGNOSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 378.585 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

VM RGP S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TUDOR WISE CONSTRUCT S.R.L.
Sat Năsal, Comuna Ţaga
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CEM TROIS SOEURS S.R.L.
Sat Chiuieşti, Comuna Chiuieşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PAV TENCO PROCONSTRUCT S.R.L.
Sat Sălisca, Comuna Cîţcău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BNT START CONSTRUCTII S.R.L.
Municipiul Dej
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TMC INTENS S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RAUMBAU SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PIADO EXPERT INVEST S.R.L.
Sat Căianu-Vama, Comuna Căianu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
VM RGP S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de ipsoserie
TUDOR WISE CONSTRUCT S.R.L.Sat Năsal, Comuna ŢagaClujLucrări de ipsoserie
CEM TROIS SOEURS S.R.L.Sat Chiuieşti, Comuna ChiuieştiClujLucrări de ipsoserie
PAV TENCO PROCONSTRUCT S.R.L.Sat Sălisca, Comuna CîţcăuClujLucrări de ipsoserie
BNT START CONSTRUCTII S.R.L.Municipiul DejClujLucrări de ipsoserie
TMC INTENS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de ipsoserie
RAUMBAU SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de ipsoserie
PIADO EXPERT INVEST S.R.L.Sat Căianu-Vama, Comuna CăianuClujLucrări de ipsoserie

Contact

Str. Valea Gârboului, Nr. 2, Ap. 30, CP 407280 · Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
378.585 RON−25%
Profit net
-209.686 RON+22%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 ian. 2021

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Florești
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de ipsoserie
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).

Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 1515% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.05) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

378.585 RON

-24,8%

Profit net

-209.686 RON

22,4%

Capitaluri proprii

-459.983 RON

-83,8%

Număr mediu salariați

1

-75,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 651.513 RON

18din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,05

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,05

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
1.515,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-55,4 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-645,2 %
Cifră de afaceri / salariat
378.585 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator202020212022202320242025
Cifră de afaceri407.918 RON743.662 RON1.081.578 RON1.227.335 RON503.264 RON378.585 RON

Comparație cu 2500 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri378.585 RON
    P25 63.488 RONMediană 211.005 RONP75 590.186 RON

    Peste 65% dintre firmele comparabile

  • Profit net-209.686 RON
    P25 -2.871 RONMediană 18.396 RONP75 110.486 RON

    Peste 1% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 53% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat378.585 RON
    P25 85.467 RONMediană 164.800 RONP75 326.620 RON

    Peste 80% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
Profit net240.248 RON-39.791 RON229.169 RON14.882 RON-270.215 RON-209.686 RON
Total active264.513 RON143.404 RON575.212 RON343.631 RON292.130 RON32.497 RON
Active imobilizate——65.402 RON66.035 RON223.929 RON5.815 RON
Active circulante264.513 RON143.404 RON509.810 RON277.596 RON68.201 RON26.682 RON
Capitaluri proprii240.448 RON-39.343 RON189.826 RON19.918 RON-250.297 RON-459.983 RON
Datorii totale24.065 RON182.747 RON385.386 RON323.713 RON542.427 RON492.480 RON
Număr mediu salariați5811741