Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

TI

TMC INTENS S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
ActivăProfil nerevendicat
CUI
44290313
Nr. reg.
J12/2389/2021
Înființată
18/05/2021
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4331

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

179,9 K RON

2025

Profit net

2,9 K RON

2025

Angajați

2

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4331 — Lucrări de ipsoserie
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Turturicii, Nr. 8, CP 400347, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Telefon
0755437987
Cod poștal
400347
Data înregistrării
18/05/2021

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/44290313

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei TMC INTENS S.R.L. este 44290313.

TMC INTENS S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/2389/2021, din data de 18/05/2021.

TMC INTENS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Turturicii, Nr. 8, CP 400347, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4331 — Lucrări de ipsoserie.

Nu, TMC INTENS S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, TMC INTENS S.R.L. este activă.

În 2025, TMC INTENS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 179.866 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

PLASTERING INVEST S.R.L.
Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RADU IDEAL PROCONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Dej
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
JTM IMPEX SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BOCA RAZINA CONSTRUCT S.R.L.
Sat Cutca, Comuna Sinmartin
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RONIZOCONSTRUCT SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
YGNOSTRUCT S.R.L.
Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VM RGP S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TUDOR WISE CONSTRUCT S.R.L.
Sat Năsal, Comuna Ţaga
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
PLASTERING INVEST S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiClujLucrări de ipsoserie
RADU IDEAL PROCONSTRUCT S.R.L.Municipiul DejClujLucrări de ipsoserie
JTM IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de ipsoserie
BOCA RAZINA CONSTRUCT S.R.L.Sat Cutca, Comuna SinmartinClujLucrări de ipsoserie
RONIZOCONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de ipsoserie
YGNOSTRUCT S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiClujLucrări de ipsoserie
VM RGP S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de ipsoserie
TUDOR WISE CONSTRUCT S.R.L.Sat Năsal, Comuna ŢagaClujLucrări de ipsoserie

Contact

0755437987

Str. Turturicii, Nr. 8, CP 400347 · Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
179.866 RON+23%
Profit net
2.944 RON+32%
Angajați
2
Vezi toți anii

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de ipsoserie
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 134% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.51) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

179.866 RON

22,9%

Profit net

2.944 RON

32,3%

Capitaluri proprii

18.155 RON

19,4%

Număr mediu salariați

2

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 198.381 RON

65din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,51

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,51

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
133,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
1,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
12,3 %
Cifră de afaceri / salariat
89.933 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20212022202320242025
Cifră de afaceri87.731 RON122.815 RON143.325 RON146.395 RON179.866 RON
Profit net

Comparație cu 2500 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri179.866 RON
    P25 63.488 RONMediană 211.005 RONP75 590.186 RON

    Peste 46% dintre firmele comparabile

  • Profit net2.944 RON
    P25 -2.871 RONMediană 18.396 RONP75 110.486 RON

    Peste 36% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 69% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat89.933 RON
    P25 85.467 RONMediană 164.800 RONP75 326.620 RON

    Peste 27% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

14.240 RON
1.716 RON
11.070 RON
2.226 RON
2.944 RON
Total active26.168 RON31.511 RON58.842 RON83.124 RON24.030 RON
Active imobilizate292 RON292 RON292 RON—7.548 RON
Active circulante25.876 RON31.219 RON58.550 RON83.124 RON16.482 RON
Capitaluri proprii14.440 RON1.916 RON12.985 RON15.211 RON18.155 RON
Datorii totale11.728 RON29.595 RON45.857 RON67.913 RON32.125 RON
Număr mediu salariați—3322

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă