Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

IR

INFRAPARTNERS RO S.R.L.

Sat Juc-Herghelie, Comuna Jucu, Cluj
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
47055258
Nr. reg.
J2022006515120
Înființată
21/10/2022
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
6812

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

117,3 mil. RON

2025

Profit net

18,2 mil. RON

2025

Angajați

18

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(4)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2023-12-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 21/10/2022

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. JUCU-HERGHELIE, Nr. 69B, TRC PARC JUCU, Depozit J1, Modul 4, Sat Juc-Herghelie, Comuna Jucu, Cluj, Romania
Cod poștal
407352
Data înregistrării
21/10/2022

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/47055258

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei INFRAPARTNERS RO S.R.L. este 47055258.

INFRAPARTNERS RO S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2022006515120, din data de 21/10/2022.

INFRAPARTNERS RO S.R.L. are sediul social la adresa Str. JUCU-HERGHELIE, Nr. 69B, TRC PARC JUCU, Depozit J1, Modul 4, Sat Juc-Herghelie, Comuna Jucu, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară.

Nu, INFRAPARTNERS RO S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, INFRAPARTNERS RO S.R.L. este activă.

În 2025, INFRAPARTNERS RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 117.319.123 RON, cu 18 angajați.

Companii similare

EBS REAL ESTATE INVESTMENT S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ESTORIA DEVELOPMENTS S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
SARES SA
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
HEXAGON ESTATE S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
PSC IMOBILIARE S.A.
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
ARGO DEVELOPMENT SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
GIGHIBANDA SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
POLUS RESIDENCE SRL
Sat Floreşti Com. Floreşti
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
EBS REAL ESTATE INVESTMENT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară
ESTORIA DEVELOPMENTS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară
SARES SAMun. Cluj-NapocaCluj—
HEXAGON ESTATE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară
PSC IMOBILIARE S.A.Mun. Cluj-NapocaCluj—
ARGO DEVELOPMENT SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
GIGHIBANDA SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară
POLUS RESIDENCE SRLSat Floreşti Com. FloreştiCluj—

Contact

Str. JUCU-HERGHELIE, Nr. 69B, TRC PARC JUCU, Depozit J1, Modul 4 · Sat Juc-Herghelie, Comuna Jucu, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
117.319.123 RON−6%
Profit net
18.208.723 RON>+999%
Angajați
18
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 dec. 2023

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Juc-Herghelie
  • Firme cu același domeniu: Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (4 persoane verificate).

  • DICO ENGINEERING S.R.L.Cluj

    Prin: DICO BOGDAN IOAN

  • GAIA REALTY S.R.L.Cluj

    Prin: GRIGORATOS MICHAIL

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 87% din active

Cifră de afaceri

117.319.123 RON

-6,4%

Profit net

18.208.723 RON

3.324,8%

Capitaluri proprii

-7.213.688 RON

-786,1%

Număr mediu salariați

18

500,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 197.753.241 RON

53din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,11

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,11

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
86,9 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
15,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
23,7 %
Cifră de afaceri / salariat
6.517.729 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2022202320242025
Cifră de afaceri—712.206 RON125.407.643 RON117.319.123 RON
Profit net-5.870 RON524.444 RON

Comparație cu 2068 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri117.319.123 RON
    P25 40.277 RONMediană 159.259 RONP75 421.347 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Profit net18.208.723 RON
    P25 -1.716 RONMediană 25.853 RONP75 154.393 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați18
    P25 1Mediană 1P75 1

    Peste 99% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat6.517.729 RON
    P25 114.809 RONMediană 239.822 RONP75 485.045 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

531.666 RON
18.208.723 RON
Total active1.200 RON1.002.917 RON107.105.781 RON76.895.643 RON
Active imobilizate——2.142.497 RON3.064.493 RON
Active circulante1.200 RON1.002.917 RON104.963.284 RON73.831.150 RON
Capitaluri proprii-4.670 RON519.774 RON1.051.439 RON-7.213.688 RON
Datorii totale5.870 RON483.143 RON106.054.342 RON66.786.312 RON
Număr mediu salariați——318

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă