Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

M&

M & M AUTO DEALER S.R.L.

Municipiul Roman, Neamț
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
47694596
Nr. reg.
J27/202/2023
Înființată
23/02/2023
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4511

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,1 mil. RON

2025

Profit net

-20,8 K RON

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4511 — Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(2)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2023-04-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 23/02/2023

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. GLORIEI, Bl. 5, Ap. 3, Municipiul Roman, Neamț, Romania
Telefon
0770363918
Data înregistrării
23/02/2023

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/47694596

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei M & M AUTO DEALER S.R.L. este 47694596.

M & M AUTO DEALER S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J27/202/2023, din data de 23/02/2023.

M & M AUTO DEALER S.R.L. are sediul social la adresa Str. GLORIEI, Bl. 5, Ap. 3, Municipiul Roman, Neamț, România.

Activitatea principală este CAEN 4511 — Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone).

Nu, M & M AUTO DEALER S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, M & M AUTO DEALER S.R.L. este activă.

În 2025, M & M AUTO DEALER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.067.263 RON.

Companii similare

MARIA LUX AUTODEZ S.R.L.
Sat Tămăşeni, Comuna Tămăşeni
Același județ
Vezi profilul
ALTEX AUTO S.R.L.
Municipiul Piatra Neamţ
Același județ
Vezi profilul
YSA TRACT AUTO SRL
Sat Cotu Vameş, Comuna Horia
Același județ
Vezi profilul
IRIAN AUTOMOBILE SRL
Sat Podoleni, Comuna Podoleni
Același județ
Vezi profilul
BLA BLA EXPERT S.R.L.
Municipiul Roman
Același județ
Vezi profilul
PARK AUTO MOLDOVA S.R.L.
Municipiul Roman
Același județ
Vezi profilul
AUTO STYLE TINEL S.R.L.
Municipiul Roman
Același județ
Vezi profilul
MHP TRADE S.R.L.
Municipiul Roman
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
MARIA LUX AUTODEZ S.R.L.Sat Tămăşeni, Comuna TămăşeniNeamţComerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
ALTEX AUTO S.R.L.Municipiul Piatra NeamţNeamţComerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
YSA TRACT AUTO SRLSat Cotu Vameş, Comuna HoriaNeamţComerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
IRIAN AUTOMOBILE SRLSat Podoleni, Comuna PodoleniNeamţComerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
BLA BLA EXPERT S.R.L.Municipiul RomanNeamţComerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
PARK AUTO MOLDOVA S.R.L.Municipiul RomanNeamţComerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
AUTO STYLE TINEL S.R.L.Municipiul RomanNeamţComerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
MHP TRADE S.R.L.Municipiul RomanNeamţComerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)

Contact

0770363918

Str. GLORIEI, Bl. 5, Ap. 3 · Municipiul Roman, Neamț

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.067.263 RON+21%
Profit net
-20.819 RON−381%
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 apr. 2023

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Neamț
  • Firme din Roman
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

  • DECAR SRLVaslui · radiată

    Prin: VASILACHE MIHAI

  • EUROFILANTROPUL SRLBucureşti · radiată

    Prin: VASILACHE MIHAI

  • MASEA SERVICE 94 SRLBucureşti · radiată

    Prin: VASILACHE MIHAI

  • MIVAS COM SRLIaşi · radiată

    Prin: VASILACHE MIHAI

  • MOV FILM SRLBucureşti

    Prin: VASILACHE MIHAI

  • R.G. NORI SRLVaslui · radiată

    Prin: VASILACHE MIHAI

  • SPRINT SAConstanţa · radiată

    Prin: VASILACHE MIHAI

  • VASILACHE MIHAI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂGalaţi

    Prin: VASILACHE MIHAI

  • WEB MEDIA PARTNER SRLBucureşti

    Prin: VASILACHE MIHAI

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 137% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.72) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

1.067.263 RON

20,8%

Profit net

-20.819 RON

-380,9%

Capitaluri proprii

-82.615 RON

-33,7%

Număr mediu salariați

—

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.514.634 RON

22din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,72

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,72

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
137,3 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-9,4 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator202320242025
Cifră de afaceri304.436 RON883.723 RON1.067.263 RON
Profit net-57.667 RON-4.329 RON-20.819 RON

Comparație cu 296 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.067.263 RON
    P25 75.681 RONMediană 210.814 RONP75 534.001 RON

    Peste 85% dintre firmele comparabile

  • Profit net-20.819 RON
    P25 0 RONMediană 8.855 RONP75 42.612 RON

    Peste 13% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați—
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 0% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 86.057 RONMediană 168.370 RONP75 329.994 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Total active
192.969 RON
355.000 RON
221.653 RON
Active imobilizate131 RON—2.058 RON
Active circulante192.838 RON355.000 RON219.595 RON
Capitaluri proprii-57.467 RON-61.796 RON-82.615 RON
Datorii totale250.436 RON416.796 RON304.268 RON

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă