Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/570400
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IGNAT STEFAN
Prin: IGNAT STEFAN
Prin: IGNAT STEFAN
Prin: IGNAT STEFAN
Prin: IGNAT STEFAN
Prin: IGNAT STEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
14.814 RON
Profit net
-3.618 RON
Capitaluri proprii
15.128 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 17.031 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.764 RON | 22.088 RON | 17.687 RON | 24.392 RON | 22.454 RON | 19.920 RON | 24.729 RON | 27.495 RON | 19.842 RON | 17.431 RON | 18.235 RON | 7.266 RON | 13.481 RON | 19.862 RON | 26.810 RON | 21.626 RON | 14.814 RON |
| Profit net | 1.236 RON | 1.632 RON | 1.730 RON | 5.867 RON | 6.411 RON | 6.068 RON | 5.258 RON | 16.181 RON | -3.964 RON | 3.187 RON | 138 RON | -5.577 RON |
Comparație cu 101 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -3.770 RON |
| 2.453 RON |
| 2.717 RON |
| 1.224 RON |
| -3.618 RON |
| Total active | 15.181 RON | 15.089 RON | 11.731 RON | 13.406 RON | 18.443 RON | 24.169 RON | 17.332 RON | 23.174 RON | 19.510 RON | 24.284 RON | 24.038 RON | 23.083 RON | 16.454 RON | 20.000 RON | 36.494 RON | 37.720 RON | 32.194 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.675 RON | 2.583 RON | 1.491 RON | 863 RON | 863 RON |
|---|
| Active circulante | 15.181 RON | 15.089 RON | 11.731 RON | 13.406 RON | 18.443 RON | 24.169 RON | 17.332 RON | 23.174 RON | 19.510 RON | 24.284 RON | 24.038 RON | 23.083 RON | 12.779 RON | 17.417 RON | 35.003 RON | 36.857 RON | 31.331 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.716 RON | -6.083 RON | -4.353 RON | 1.514 RON | 7.925 RON | 13.992 RON | 6.772 RON | 22.514 RON | 18.550 RON | 21.736 RON | 21.874 RON | 16.297 RON | 12.527 RON | 14.981 RON | 17.698 RON | 18.922 RON | 15.128 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.897 RON | 21.172 RON | 16.084 RON | 11.892 RON | 10.518 RON | 10.177 RON | 10.560 RON | 660 RON | 960 RON | 2.548 RON | 2.164 RON | 6.786 RON | 3.927 RON | 5.019 RON | 18.796 RON | 18.798 RON | 17.066 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|