Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25333159
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IGNAT STEFAN
Prin: IGNAT STEFAN
Prin: IGNAT STEFAN
Prin: IGNAT STEFAN
Prin: IGNAT STEFAN
Prin: IGNAT STEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
79.340 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-6.451 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2018 (regresie liniară pe anii raportați): 97.142 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.235 RON | 18.066 RON | 42.222 RON | 38.244 RON | 29.373 RON | 36.065 RON | 111.239 RON | 81.520 RON | 79.340 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | 3.520 RON | -12.256 RON | 2.761 RON | -7.269 RON | -5.991 RON | 8.197 RON | 39.286 RON | 1.704 RON | -11.559 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 14.251 RON | 21.348 RON |
Comparație cu 1877 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2017.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 25.499 RON |
| 32.330 RON |
| 26.538 RON |
| 31.669 RON |
| 37.074 RON |
| 38.562 RON |
| 29.281 RON |
| 6.794 RON |
| 6.561 RON |
| 6.561 RON |
| 5.672 RON |
| 5.673 RON |
| Active imobilizate | 172 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 14.079 RON | 21.348 RON | 25.499 RON | 32.330 RON | 26.538 RON | 31.669 RON | 37.074 RON | 38.562 RON | 29.281 RON | 6.794 RON | 6.561 RON | 6.561 RON | 5.672 RON | 5.673 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.720 RON | -8.536 RON | -5.776 RON | -13.045 RON | -19.036 RON | -10.839 RON | 28.447 RON | 30.152 RON | 18.592 RON | -5.581 RON | -5.581 RON | -5.581 RON | -6.452 RON | -6.451 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.531 RON | 29.884 RON | 31.275 RON | 45.375 RON | 45.574 RON | 42.685 RON | 8.804 RON | 8.587 RON | 10.689 RON | 12.375 RON | 12.142 RON | 12.142 RON | 12.124 RON | 12.124 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|