Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/830152
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
120.593 RON
Profit net
-124.868 RON
Capitaluri proprii
1.903.828 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 11.070 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 102.613 RON | 106.292 RON | 448.649 RON | 1.386.830 RON | 1.374.015 RON | 194.488 RON | 200.966 RON | 153.238 RON | 210.707 RON | 118.955 RON | 150.160 RON | 87.745 RON | 56.108 RON | 116.423 RON | 161.748 RON | 120.593 RON |
| Profit net | 479.466 RON | 245.005 RON | 399.523 RON | 65.844 RON | -100.473 RON | -60.156 RON | 76.178 RON | 1.001 RON | 13.362 RON | -78.951 RON | 32.913 RON | 77.888 RON | 13.926 RON |
Comparație cu 26 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 71.920 RON |
| 40.380 RON |
| -124.868 RON |
| Total active | 3.634.648 RON | 4.647.106 RON | 6.944.653 RON | 8.689.091 RON | 7.568.752 RON | 5.330.132 RON | 4.894.150 RON | 2.926.776 RON | 2.878.888 RON | 2.866.951 RON | 2.839.274 RON | 3.147.355 RON | 3.161.424 RON | 3.233.907 RON | 3.280.949 RON | 3.436.892 RON |
|---|
| Active imobilizate | 244.855 RON | 147.881 RON | 116.140 RON | 184.818 RON | 212.316 RON | 118.552 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 3.389.793 RON | 4.499.225 RON | 6.828.513 RON | 8.504.273 RON | 7.356.436 RON | 5.211.580 RON | 4.894.150 RON | 2.926.776 RON | 2.878.888 RON | 2.866.951 RON | 2.839.274 RON | 3.147.355 RON | 3.161.424 RON | 3.233.907 RON | 3.280.949 RON | 3.436.892 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.080.036 RON | 1.325.041 RON | 1.724.564 RON | 1.823.551 RON | 1.540.724 RON | 1.423.486 RON | 1.499.664 RON | 1.500.664 RON | 1.513.025 RON | 1.434.074 RON | 1.467.312 RON | 1.902.468 RON | 1.916.394 RON | 1.988.314 RON | 2.028.695 RON | 1.903.828 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.554.612 RON | 3.322.065 RON | 5.220.089 RON | 6.865.540 RON | 6.028.028 RON | 3.906.646 RON | 3.394.486 RON | 1.426.112 RON | 1.365.863 RON | 1.432.877 RON | 1.371.962 RON | 1.244.887 RON | 1.245.030 RON | 1.245.593 RON | 1.252.254 RON | 1.533.064 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 10 | 10 | 11 | 12 | 7 | 6 | 6 | 7 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 |
|---|