Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 mai 2018 și 11 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 135 atribuiri.
TAMPON
TAMPON
SET PIESE
SET PIESE REPARATIE
PACHET PIESE DE SCHIMB
SET REPARATIE
SGA SJ GRESOR
BROASCA USA STANGA
VENTILATOR
GARNITURA
CLANTA USA DREAPTA
PACHET REPARATIE KOMATSU
BIELETA DIRECTIE
FURTUN ASPIRATIE
Piese punte spate - buldoexcavator
CABLU FRANA MANA
POMPA APA
BOBINA OPRIRE POMPA INJECTIE
PRIZA DE PUTERE
FURTUN ASPIRATIE
SET PROTECTIE
SET PIESE
POMPA COMBUSTIBIL
SET REPARATIE
PIESE JCB
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17823052
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEMET SZUCS AGNES
Prin: NEMET SZUCS AGNES
Prin: NEMET SZUCS AGNES
Prin: NEMET SZUCS AGNES
Prin: NEMET SZUCS AGNES
Prin: NEMET SZUCS AGNES
Prin: NEMET SZUCS AGNES
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.304.398 RON
Profit net
99.223 RON
Capitaluri proprii
476.309 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.528.127 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 255.204 RON | 98.193 RON | 5.093 RON | 0 RON | 0 RON | 231 RON | 454 RON | 3.449 RON | 67.013 RON | 425.109 RON | 851.848 RON | 1.217.188 RON | 1.372.427 RON | 1.149.583 RON | 1.227.324 RON | 1.649.915 RON | 1.304.398 RON |
| Profit net | -28.852 RON | -3.692 RON | -5.089 RON | -3.160 RON | -2.340 RON | -3.214 RON | -11.489 RON | -10.135 RON | -16.563 RON | -23.293 RON |
Comparație cu 611 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 21.795 RON |
| 89.745 RON |
| 105.787 RON |
| 63.223 RON |
| 117.583 RON |
| 137.428 RON |
| 99.223 RON |
| Total active | 31.974 RON | 4.135 RON | 5.085 RON | 2.382 RON | 2.423 RON | 1.755 RON | 527 RON | 3.017 RON | 20.036 RON | 64.734 RON | 166.640 RON | 289.211 RON | 444.082 RON | 400.152 RON | 500.446 RON | 677.478 RON | 816.408 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.027 RON | 3.299 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.690 RON | 5.705 RON | 11.521 RON | 11.052 RON | 6.871 RON |
|---|
| Active circulante | 30.947 RON | 836 RON | 5.085 RON | 2.382 RON | 2.423 RON | 1.755 RON | 527 RON | 3.017 RON | 20.036 RON | 64.734 RON | 166.640 RON | 289.211 RON | 439.392 RON | 394.447 RON | 488.925 RON | 666.426 RON | 809.537 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19.847 RON | -23.539 RON | -28.628 RON | -31.789 RON | -34.129 RON | -37.195 RON | -48.684 RON | -58.819 RON | -75.382 RON | -98.674 RON | -76.880 RON | 12.865 RON | 118.652 RON | 181.875 RON | 299.659 RON | 417.087 RON | 476.309 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.102 RON | 35.909 RON | 33.858 RON | 34.171 RON | 36.552 RON | 38.950 RON | 49.211 RON | 61.836 RON | 94.733 RON | 163.804 RON | 243.214 RON | 276.346 RON | 313.646 RON | 213.798 RON | 189.555 RON | 256.018 RON | 316.889 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 |
|---|